مگ بلاگ

JDM Speed ​​Demon: Smokey Nagata کیست؟

JDM Speed ​​Demon: Smokey Nagata کیست؟

ناگاتا به عنوان یک سلبریتی بین‌المللی به ژاپن بازگشت، با سوپرای اصلاح‌شده‌اش که توسط یک مجموعه‌دار خاورمیانه‌ای که بلافاصله پس از آن پوشش رسانه‌ای را دیده بود، دستگیر شد. برای ناگاتا، این به معنای فرصتی بود تا به پروژه بعدی خود ادامه دهد. او به جای استفاده از RB26DETT از نیسان اسکای لاین GT-R به عنوان نیروگاه، این بار موتور V12 تویوتا را اصلاح کرد. او یک سوپرای جدید خرید و V12 را از تویوتا سنچری نصب کرد که 276 اسب بخار قدرت داشت. این بیش از حد کافی بود تا در سدان مجللی که برای اولین بار در آن نصب شده بود، حرکت کنیم، اما البته برای ناگاتا به اندازه کافی قدرتمند نبود.

خیلی زود، Top Secret V12 Supra بیش از چهار برابر خروجی اولیه خود داشت، به لطف لیستی از تغییرات با قطعاتی که از تامین کنندگان مختلف تهیه می شد. موتور Century V12 قبل از اینکه ناگاتا شروع به کار بر روی آن کند، از یک موتور تیونر معمولی دور بود، اما او به سرعت پتانسیل خود را با رساندن سوپرا به سرعت 222 مایل در ساعت در Nardo Ring در سال 2008 ثابت کرد.

او پس از آن مدت‌ها به کار روی این خودرو ادامه داد، حتی در سال 2010 آن را خودروی مورد علاقه‌اش معرفی کرد. با این حال، در سال‌های اخیر، توجه او به طیف وسیع‌تری از مدل‌ها معطوف شده است و او اکنون هم روی کلاسیک‌های تیونینگ دوران طلایی کار می‌کند. ماشین های مدرن تر JDM.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید