مگ بلاگ

Karma Kaveya به عنوان هایپرکار الکتریکی خیره کننده با مشخصاتی که باور نمی کنید معرفی شد

Karma Kaveya به عنوان هایپرکار الکتریکی خیره کننده با مشخصاتی که باور نمی کنید معرفی شد

Karma می‌گوید که Kaveya می‌تواند در کمتر از سه ثانیه از صفر به 60 برسد، که بقیه سواری‌های الکتریکی در این بخش را بررسی می‌کند. شاسی ساخته شده از آلومینیوم استریولیتوگرافی و فیبر کربن، Kaveya همچنین ادعا می کند که تنها با 45 دقیقه زمان اتصال به برق، از 10٪ به 80٪ سطح شارژ می رسد. اما برای علاقه مندانی که به خودروی کارما چشم دوخته اند، می توان منتظر ماند. این شرکت می‌گوید که نسخه برتر Kaveya تنها در سه‌ماهه آخر سال 2026 در دسترس خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد در دسترس بودن از نظر واحدهای ساخته شده توسط این شرکت محدود باشد.

مارکز مک کامون، رئیس کارما، به بلومبرگ گفت: “من می توانم 3000 تا 5000 واحد را در یک سال انجام دهم و می توانم یک تجارت قوی و موفق داشته باشم.” با ارقام عملکردی چشمگیر و طراحی شیک درهای قیچی برجسته، Kaveya مطمئناً مانند خودرویی به نظر می رسد که می تواند کارما را دوباره روی نقشه قرار دهد، اگر این شرکت بتواند از مشکلات کیفی Revero جلوگیری کند.

کارما همچنین امید خود را برای احیای دوباره به Gyesera بسته است، یک سدان چهار در که طبق گزارش ها با یک بار شارژ حدود 250 مایل را طی می کند و می تواند حداکثر سرعتی در حدود 130 مایل در ساعت داشته باشد. این موتور می تواند 590 اسب بخار قدرت تولید کند و ادعا می کند که از صفر به 60 مایل در ساعت در کمتر از 4.2 ثانیه می رسد. Gyesera اولین خودروی تمام الکتریکی کارما است و یک سال کامل جلوتر از Kaveya در Q4 2024 وارد بازار خواهد شد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید