مگ بلاگ

MIG Switch برای نینتندو چیست و چگونه کار می کند؟

MIG Switch برای نینتندو چیست و چگونه کار می کند؟

روش کار به این صورت است که یک کارتریج بازی Switch را به MIG Switch Dumper می‌چسبانید، سپس آن را به رایانه شخصی وصل می‌کنید تا از اطلاعات نسخه پشتیبان تهیه کنید. سپس می توانید یک کارت microSD معمولی را به رایانه شخصی خود بچسبانید، آن را فرمت کنید، آن را با نرم افزار اختصاصی MIG Switch بارگذاری کنید و سپس فایل های بازی را به آن اضافه کنید. آن کارت microSD تغییر یافته را می توان به کارت سوئیچ MIG ویژه، به شکل کارتریج سوئیچ وصل کرد. آن کارت را در اسلات کارتریج سوییچ خود بچسبانید، و می‌توانید بازی‌هایی را که بارگذاری کرده‌اید بازی کنید. حتی می‌توانید چندین بازی را بارگیری کنید و با خارج کردن و قرار دادن مجدد کارت، بین آنها مبادله کنید. MIG Switch ادعا می‌کند که این فرآیند را می‌توان روی یک سوئیچ کاملاً وانیلی بدون نیاز به هک یا اصلاح انجام داد و حتی پس از به‌روزرسانی سیستم‌افزار سوییچ نیز به کار خود ادامه می‌دهد.

هدف این دستگاه، پشتیبان‌گیری ملموس‌تر از بازی‌ها و ذخیره داده‌ها است، هرچند از دستگاه‌های مشابه برای پخش و اجرای بازی‌های غیرقانونی استفاده شده است. توسعه دهندگان MIG Switch در هشداری که به بازدیدکنندگان سایت محصول نمایش داده می شود تاکید می کنند که دستگاه آنها برای این منظور در نظر گرفته نشده است.

در این اخطار آمده است: «MIG Switch استفاده از دستگاه خود را با رام‌های بازی‌هایی که متعلق به شما نیست، دانلود شده از اینترنت یا متعلق به یک دوست یا منبع خارجی تأیید نمی‌کند». علاوه بر این واقعیت که غیرقانونی است، ضمانت و پشتیبانی ما را باطل می کند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google