مگ بلاگ

Rivian به خریداران R1T یک شارژر دیواری رایگان و 2000 دلار مشوق تعطیلات پیشنهاد می‌کند

Rivian به خریداران R1T یک شارژر دیواری رایگان و 2000 دلار مشوق تعطیلات پیشنهاد می‌کند

اگر به تجزیه خالص نگاه می کنید، خود شارژر 750 دلار ارزش دارد، در حالی که اعتبار Qmerit در مجموع 2000 دلار است. البته، به خاطر داشته باشید که Qmerit در همه مناطق در دسترس نیست، بنابراین بهتر است قبل از اینکه پول نقدی را که به سختی به دست آورده اید در R1T بخرید، این را در نظر بگیرید. علاوه بر این، این سود 2750 دلاری نه به صورت نقدی قابل بازخرید است و نه در قبال هر نوع هزینه خدمات دیگری. همچنین شایان ذکر است که مزیت نصب رایگان قابل انتقال نیست. اگر وسیله نقلیه را برگردانید، ریوین کل هزینه مزایا را از ارزش خالص خرید خودروی شما جبران می کند.

اوایل این ماه، این خودروساز به شارژ رایگان اعضای شبکه ماجراجویی Rivian پایان داد، که بیش از 3500 شارژر سریع DC را در نزدیک به 600 مکان ارائه می‌کند. این ایستگاه‌ها به طور انحصاری برای دارندگان Rivian، توان خروجی 200 کیلووات را ارائه می‌دهند – با برنامه‌هایی برای بیش از 300 کیلووات در حال اجرا – که می‌تواند در عرض 20 دقیقه پس از اتصال به برق، تا 140 مایل برد داشته باشد.

با این حال، همه اخبار در مورد وضعیت شبکه شارژ به‌طور خاص خوش‌بین نیستند. خبرنگاری از وال استریت ژورنال اخیراً در ریویان خود در اطراف لس آنجلس سوار شد و متوجه شد که از 126 غرفه شارژ غیر تسلا که بازدید کرده است، 27 درصد از آنها از کار افتاده است. خوشبختانه، از سال آینده، دارندگان Rivian R1T و R1S در بیش از 12000 مکان سوپرشارژر تسلا پس از قرارداد امضا شده بین این دو برند در اوایل سال جاری استقبال خواهند کرد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش