مگ بلاگ

Samsung Galaxy Buds2 Pro، Galaxy Watch4 و Galaxy Watch5

فهرست مطالب

سامسونگ ویژگی‌های جدیدی را برای Galaxy Buds2 Pro، Galaxy Z Flip4 و Galaxy Z Fold4 به‌علاوه سری Galaxy Watch4 و Galaxy Watch5 معرفی کرده است. ویژگی‌های جدید باید اوایل هفته آینده ارائه شوند و سایر ویژگی‌ها در فوریه ارائه می‌شوند.

سامسونگ ویژگی جدیدی را برای Galaxy Buds2 Pro و همچنین تمامی مدل‌های Galaxy Watch4 و Galaxy Watch5 معرفی کرده است. از روز سه‌شنبه، ۱۷ ژانویه، در اکثر بازارها، سامسونگ به‌روزرسانی میان‌افزار Galaxy Buds2 Pro را منتشر می‌کند که ضبط صوتی ۳۶۰ را فعال می‌کند. باید دید سامسونگ چه ویژگی‌های دیگری را در آپدیت سیستم‌افزار هفته آینده ارائه می‌کند، در حالی که سامسونگ در بیانیه مطبوعاتی خود تنها به ضبط صدا 360 اشاره کرده است.

ظاهراً ضبط صوتی 360 به Galaxy Buds2 Pro اجازه می‌دهد تا هنگام ضبط ویدیو از همه میکروفون‌ها برای ایجاد صدایی با صدای واقعی «بدون نیاز به تجهیزات حرفه‌ای حجیم» استفاده کند. سامسونگ اضافه می کند که ضبط صوتی 360 از صدای بلوتوث کم انرژی (LE) برای به حداکثر رساندن کیفیت صدا و در عین حال کاهش مصرف انرژی و تأخیر استفاده می کند. در ابتدا، سامسونگ این فناوری 360 درجه را به Galaxy Z Flip4 و Galaxy Z Fold4 محدود خواهد کرد، که باید به‌روزرسانی مربوطه را مانند Galaxy Buds2 Pro دریافت کند.

در همین حال، سامسونگ همچنین قابلیت های اضافه شده برای Galaxy Watch4، Galaxy Watch4 Classic، Galaxy Watch5 و Galaxy Watch5 Pro را فاش کرده است. به گفته این شرکت، این چهار ساعت هوشمند به زودی از یک برنامه بازبینی‌شده Camera Controller پشتیبانی می‌کنند که سامسونگ آن را با قابلیت‌های زوم گسترش داده است. پس از به‌روزرسانی که ماه آینده منتشر می‌شود، می‌توان با فشار دادن صفحه ساعت یا چرخاندن قاب‌های ساعت هوشمند زوم کرد. سامسونگ هنوز سازگاری کامل را تأیید نکرده است، اما این ویژگی را به دستگاه‌هایی که دارای One UI 5.1 یا بالاتر هستند و آخرین نسخه برنامه Galaxy Wearable نصب شده محدود می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *