مگ بلاگ

Single DIN در مقابل استریو ماشین Double-DIN، چه تفاوتی دارد؟

Single DIN در مقابل استریو ماشین Double-DIN، چه تفاوتی دارد؟

وقتی صحبت از کیفیت و قدرت صدا به میان می آید، استریوهای Double-DIN بهتر از یک رادیو تک DIN نیستند. آنها عملکردهای یکسانی دارند و می توانند همان جزئیات و وضوح صدا را تولید کنند. به دلیل اندازه بزرگتر، استریوهای Double-DIN مزایای خاصی مانند صفحه نمایش لمسی، ویژگی های سفارشی تر، ادغام گوشی هوشمند (Apple CarPlay و Android Auto)، ناوبری GPS داخلی، سازگاری با دوربین های پارک جلو و عقب و موارد دیگر دارند.

با این حال، اشکالاتی در انتخاب یک DIN دوگانه نسبت به یک DIN واحد وجود دارد. رادیوهای Double-DIN معمولاً گران‌تر هستند و نصب آنها با سیم‌ها و کانکتورهای بیشتر دشوارتر است. علاوه بر این، ارتقاء از یک هد واحد تک DIN به یک واحد DIN دوگانه ممکن است نیاز به تغییراتی در کنسول مرکزی داشته باشد. همه وسایل نقلیه یکسان نیستند. برخی ممکن است به آداپتورهای سیم کشی و کیت های نصب نیاز داشته باشند تا یک استریو دوگانه DIN را در خود جای دهند.

رادیوهای Single-DIN مقرون به صرفه تر، فشرده تر و نصب آسان تر هستند. اما اگر به ادغام‌های فناوری بیشتری مانند پخش موسیقی و اتصال تلفن هوشمند در ماشین خود نیاز دارید، ارتقاء به استریو دو DIN بهترین گام بعدی است. به یاد داشته باشید که کیت های نصب یا نصب و آداپتورهای سیم کشی معمولاً هنگام ارتقاء از یک استریو به یک استریو خودرو پس از فروش مورد نیاز هستند. وقتی شک دارید، همیشه بهتر است با یک متخصص مشورت کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google