مگ بلاگ

T-Mobile خدمات ردیابی حیوانات خانگی SyncUP را اواخر امسال به پایان می‌رساند

T-Mobile خدمات ردیابی حیوانات خانگی SyncUP را اواخر امسال به پایان می‌رساند

T-Mobile تمام ارجاع به SyncUP Pets را در وب سایت اصلی خود حذف کرده است. با این حال، صفحه وب پشتیبانی این سرویس هنوز فعال است و تأیید می کند که این شرکت واقعاً این سرویس را در 10 نوامبر 2023 تعطیل می کند.

در صفحه پشتیبانی، T-Mobile اضافه می‌کند که پس از تاریخ خاموش شدن، ردیاب‌های SyncUP Pets دیگر به سرویس T-Mobile متصل نمی‌شوند و تمام ویژگی‌های ردیابی از کار می‌افتند و عملاً ردیاب‌ها را بی‌استفاده می‌کنند. افرادی که مشترک این سرویس شده اند دیگر برای این سرویس صورتحساب دریافت نمی کنند. علاوه بر این، این شرکت نشان داده است که هیچ اقدامی از طرف مشتری لازم نیست – به جز برداشتن دستگاه ردیابی از قلاده حیوان خانگی آنها.

اگر به دنبال جایگزینی برای SyncUP Pets هستید، چندین برنامه، دستگاه و ابزارهای فناوری دیگر نیز در بازار وجود دارد که حیوانات محور هستند. برخی از گزینه های محبوب عبارتند از Fi Smart Dog Collar Series 3، Ring Pet Tag، Tractive GPS Tracker، Jiobit Smart Tag، Apple AirTag و Tile Pro. این دستگاه ها از نظر قیمت، ویژگی ها و عمر باتری متفاوت هستند. قبل از انتخاب یکی برای حیوان خانگی خود، حتما گزینه های مختلف را با هم مقایسه کنید.

در حالی که مایه تاسف است که SyncUP Pets از بین رفته است، اما این توسعه کاملاً تعجب آور نیست زیرا با رقابت سختی از محصولات رقیب روبرو بود و هرگز واقعاً رشد نکرد یا نتوانست سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورد.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش