مگ بلاگ

V8-Powered 760i ثابت می کند که الکتریکی تنها مسیر لوکس نیست

ظاهر بیرونی ممکن است تفرقه افکن باشد، اما بحث با کابین BMW سخت است. سری 7 از برخی از زیاده‌روی‌های صفحه نمایش بزرگ رقبای خود دوری می‌کند، با چند صفحه نمایش بزرگ در بالای داشبورد که – اگرچه کوچک نیستند – مانند نمونه MBUX Hyperscreen در کلاس S مرسدس بنز، ظاهری یا عجیب ندارند. . این گوشی که Live Cockpit Pro نام دارد، از یک نمایشگر 12.3 اینچی درایور در کنار یک صفحه نمایش لمسی 14.9 اینچی اطلاعات سرگرمی تشکیل شده است. برای مدل سال 2024، به iDrive 8.5 ارتقا یافته است.

همانند نمای بیرونی، فضای زیادی برای تغییر رنگ فضای داخلی 760i با رنگ ها و تریم های تیره، روشن یا اسپرت وجود دارد. در اینجا، عناصر داخلی M Sport، پانل های براق فلزی مانند بافت را به داشبورد اضافه می کنند، بالای نوار نور محیطی با تغییر رنگ و درج های فلزی طرح دار.

چرم مرینو کامل Amarone تقریباً در قلمرو oxblood اشتباه می‌کند – رک و پوست کنده چیز بدی نیست – در حالی که جزئیات کریستالی کنترل‌های صندلی، کنترل‌کننده iDrive و سایر تابلوها کمی زرق و برق می‌افزایند. از طرف دیگر، می‌توانید روشن‌تر و سبک‌تر شوید، یا حتی یکی از ترکیب‌های بسیار دلپذیر چرم/ترمه BMW را انتخاب کنید.

با قیمت 4800 دلار، سیستم صوتی Bowers & Wilkins بسیار عالی ارتقا یافته است، در حالی که بسته 5450 دلاری BMW Individual Composition مجموعه وسیع تری از گزینه های تریم را باز می کند. سپس بسته اجرایی 3700 دلاری با صندلی‌های ماساژور جلو و درهای برقی بسیار مفید است.

یک مودم تعبیه‌شده 5G با پشتیبانی از نقطه اتصال Wi-Fi، مانند فرمان گرم شونده و صندلی‌های جلو، سقف پانورامیک LED Sky Lounge – با چراغ‌های در هم تنیده – و پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، استاندارد است.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید