مگ بلاگ

XAI ایلان ماسک اولین محصول خود را تحت پوشش محرمانه عرضه خواهد کرد

XAI ایلان ماسک اولین محصول خود را تحت پوشش محرمانه عرضه خواهد کرد

هنگامی که ماسک در ماه جولای تأسیس xAI را اعلام کرد، این شرکت با بیانیه ماموریت جسورانه ای مبنی بر درک “ماهیت واقعی کیهان” اقدام کرد. تا کنون، این شرکت کاملاً باقی مانده است، در حالی که کارمندانی که قبلاً در OpenAI، مایکروسافت، گوگل و تسلا کار کرده‌اند، به کار بر روی این پروژه مخفیانه ادامه می‌دهند.

با این حال، ماسک نسبت به هر آنچه که xAI در حال ساخت است، صعودی به نظر می رسد. او در پستی در X نوشت: «از برخی جنبه‌های مهم، بهترین چیزی است که در حال حاضر وجود دارد.

یانگ نوشت: «هوش مصنوعی همه را قادر می‌سازد تا جهان ریاضی ما را به روشی غیرقابل تصور پیش از این درک کنند. با این حال، نه ماسک – و نه برند خودروهای الکتریکی او تسلا – با هوش مصنوعی غریبه نیستند.

ماسک در هیئت موسس OpenAI بود، در حالی که تسلا در حال حاضر از مدل های پیشرفته یادگیری ماشینی برای دیکته کردن فناوری خودران خودرو خود استفاده می کند. جالب اینجاست که چندی پیش، ماسک همچنین نامه‌ای را امضا کرد که در آن خواستار توقف توسعه فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی با ذکر خطراتی برای بشریت شده بود. با این حال، مشخص نیست که آیا xAI زیر چتر آن قرار می‌گیرد یا اینکه شرکت ماسک برنامه‌های دیگری برای پروژه هوش مصنوعی خود دارد.

طراحی سایت
و فروشگاه آنلاین
صاحب
کسب و کار شوید!
فقط با دو میلیون
تماس بگیرید