مگ بلاگ

رویداد معرفی سری 13 شیائومی به تعویق افتاد

شیائومی در ابتدا قصد داشت تا فردا گوشی های هوشمند پرچمدار نسل بعدی خود، سری Xiaomi 13 را در چین عرضه کند. اما به نظر می‌رسد که انگیزه این تصمیم مرگ امروز جیانگ زمین، رئیس‌جمهور سابق چین بوده است.

فهرست مطالب

شیائومی اکنون رسماً از به تعویق افتادن رویداد معرفی پرچمداران قریب الوقوع خود، سری Xiaomi 13 خبر داده است. این تلفن‌ها ابتدا قرار بود فردا، اول دسامبر رونمایی شوند، اما این برنامه‌ها به طور موقت متوقف شده‌اند، احتمالاً به افتخار رئیس‌جمهور سابق چین، Jiang Zemin که صبح امروز درگذشت.

شیائومی در ابتدا قصد داشت تا فردا گوشی های هوشمند پرچمدار نسل بعدی خود، سری Xiaomi 13 را در چین عرضه کند. این شرکت طی هفته گذشته جزئیات عمده ای از دستگاه های پریمیوم را فاش کرده است، اما اکنون تغییر برنامه هایی را اعلام کرده است که باعث به تعویق افتادن رویداد معرفی سری 13 شیائومی می شود.

شیائومی امروز صبح با بررسی رسمی خود در Weibo تایید کرده است که عرضه سری 13 شیائومی به تعویق افتاده است، که ابتدا قرار بود در 1 دسامبر عرضه شود. “شرکت چندی پیش به اشتراک گذاشته بود. “

در حال حاضر تأیید نشده است که دقیقاً چه چیزی باعث این تصمیم شده است، اما به نظر می‌رسد که انگیزه این تصمیم مرگ امروز جیانگ زمین، رئیس‌جمهور سابق چین بوده است. این سیاستمدار 96 ساله یکی از سیاستمداران برجسته چینی بود که از سال 1993 تا 2003 رئیس جمهور بود و همچنین از سال 1989 تا 2002 دبیر کل حزب کمونیست چین بود.

منبع: notebookcheck

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *