مگ بلاگ

YouTube اخبار را برای تمرکز بر منابع معتبر اصلاح می کند

YouTube اخبار را برای تمرکز بر منابع معتبر اصلاح می کند

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی خود می‌گوید: «صفحه تماشای اخبار، محتوا را از منابع معتبر در سراسر ویدیوی درخواستی، پخش‌های زنده، پادکست‌ها و کوتاه جمع‌آوری می‌کند.

ابتکار یوتیوب یک حرکت محکم است، به خصوص در زمانی که پلتفرم هایی مانند X (توئیتر سابق) به محل تاریک اطلاعات نادرست و اخبار جعلی تبدیل شده اند. از سوی دیگر، متا در بسیاری از مناطق به دلیل کشمکش‌های پرداخت، درگیر پوشش خبری در فیس‌بوک است. Threads، رقیب متا برای X، همچنین روشن کرده است که در تلاش برای یکپارچه کردن رقیب اصلی خود، به پوشش خبری متمایل نخواهد شد.

اوایل این ماه، تیری برتون، عضو اتحادیه اروپا، نامه‌ای به ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل ارسال کرد و از او خواست ویدیوهای جعلی و گمراه‌کننده درباره بحران ژئوپلیتیک و بشردوستانه در اسرائیل را حذف کند. یوتیوب علاوه بر بازسازی تجربه تماشای اخبار، در داغ ترین مسیر رشد خود نیز ساخته شده است. این شرکت برنامه نوآوری Shorts را اعلام کرده است که به بیش از 20 رسانه خبری از جمله AFP و MediaCorp در 10 کشور کمک مالی به مبلغ 1.6 میلیون دلار ارائه می دهد.

YouTube با این سازمان‌ها برای طراحی استراتژی‌ها و تشویق آنها به ساختن ویدیوهای کوتاه‌تر همکاری خواهد کرد تا مخاطبان به محتوای خبری قابل اعتماد دسترسی داشته باشند. به نظر می رسد این اقدام گوگل یک طرح اضطراری برای جلوگیری از انتقاد است، در حالی که امثال X به دلیل اجازه دادن به انتشار اطلاعات نادرست با انتقادهای داغ مواجه شده اند. اعم از ژئوپلیتیک، انتخابات، یا گزارش سلامت.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو