مگ بلاگ

آیا تسلا در حال ساخت یک کراس اوور کامپکت جدید است؟ در اینجا چیزی است که ما در مورد Codename Redwood می دانیم

آیا تسلا در حال ساخت یک کراس اوور کامپکت جدید است؟  در اینجا چیزی است که ما در مورد Codename Redwood می دانیم

به گزارش رویترز، خودروی آینده تسلا یک کراس اوور جمع و جور خواهد بود. شایان ذکر است، این شرکت هدف تولید 10000 دستگاه در هفته را برای خودروی الکتریکی ارزش محور خود در نظر گرفته است. همچنین گفته می‌شود که با شرکای زنجیره تامین با درخواست‌های قیمت تماس گرفته است، که نشانه روشنی است که تسلا می‌خواهد زودتر تولید را آغاز کند.

این خودرو در حال حاضر در حال توسعه است و نام Redwood را یدک می کشد. اگر این نام آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که Redwood Materials یک شرکت فناوری باتری است که توسط یکی از بنیانگذاران تسلا، رئیس سابق فناوری و عضو هیئت مدیره JB Straubel تأسیس شده است. در سال 2015، زمانی که استرابل هنوز در تسلا بود، به این نکته اشاره کرد که پلت فرم مدل 3 در نهایت یک خودروی برقی کراس اوور تولید خواهد کرد.

تا آنجایی که Redwood می گوید، بر بازیابی فلزات گرانبها از باتری های استفاده شده و همچنین ساخت اجزای ضروری مانند کاتدها تمرکز دارد. تصور اینکه ردوود می‌تواند برخی از سفارش‌های کاتد تسلا را برای پروژه جاه‌طلبانه بگیرد، بی‌معنی نیست. تسلا با این شرکت قرارداد دارد تا باتری‌های خودروهای الکتریکی را بازیافت کند.

اما به غیر از نامگذاری، پروژه Redwood بر اساس یک پلتفرم جدید ساخته خواهد شد که همچنین به عنوان پایه و اساس پروژه روباتاکسی تسلا عمل خواهد کرد. گفته می شود کراس اوور برقی آینده از فرآیند تولید جعبه نشده نسل بعدی تسلا در واحدهای تگزاس و شانگهای گیگا بهره خواهد برد. اما این شرکت در نهایت می‌تواند برای کاهش هزینه‌ها و افزایش تولید به واحدهای تولیدی مکزیک – و شایعات هندی – روی آورد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google