مگ بلاگ

آیا Dodge Charger Daytona جدید حالت راه اندازی دارد؟

آیا Dodge Charger Daytona جدید حالت راه اندازی دارد؟

یکی دیگر از حالت‌های درایو اعلام‌شده، Drag Mode است که طبق گفته دوج، تنها به عنوان یک ویژگی استاندارد کارخانه در نوع Scat Pack ارائه می‌شود. این حالت، مشابه Launch Control، ماشین را آماده می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن از نوار درگ به پایین شلیک کند. با این حال، در حالی که حالت Launch Control به عنوان یک ویژگی برای بهم ریختن و سرگرم شدن در حین شارژ کردن رمپ های بزرگراه در نظر گرفته شده است، حالت Drag برای استفاده جدی در رقابت ساخته شده است. همانطور که دوج در یک بیانیه مطبوعاتی می گوید، “برای استفاده در یک نوار کششی بسته” به جای جاده های عمومی در نظر گرفته شده است.

دوج اعلام نکرده است که چگونه هر حالت درایو محور شتاب بر برد باتری یا حتی نحوه عملکرد خاص هر حالت تأثیر می گذارد. این اطلاعات احتمالاً نزدیک‌تر به راه‌اندازی، یا در زمانی که Charger Daytona جدید در خیابان‌ها و نوارها در سراسر کشور ظاهر می‌شود، آشکار خواهد شد. تا آن زمان، طرفداران سرعت می توانند با دانستن این موضوع که دوج در تعقیب یک پیشرانه الکتریکی، سرعت و عملکرد را رها نکرده اند، کمی آرامش داشته باشند.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،