مگ بلاگ

آیا Raspberry Pi واقعا می تواند جایگزین رایانه رومیزی شما شود؟

آیا Raspberry Pi واقعا می تواند جایگزین رایانه رومیزی شما شود؟

اگر محدودیت‌های فراوان Raspberry Pi را درک کنید، می‌توانید از استفاده از آن به عنوان یک رایانه رومیزی دور شوید. باز بودن چند تب در فایرفاکس یا کروم باید احساس خوبی داشته باشد، و حتی ممکن است متوجه نشوید که روی Pi هستید، اگر این تنها کاری است که انجام می دهید. حتی می‌توان آن را با چیزی مانند Chromebook مقایسه کرد زیرا عمدتاً برای پردازش کلمه و مرور وب استفاده می‌شود. اجرای هر نوع برنامه فشرده برای هر دو دستگاه یک کابوس خواهد بود.

Raspberry Pi برای مواردی مانند سرور خانگی یا شبیه ساز بازی در مقابل جایگزینی کامل دسکتاپ بسیار مناسب تر است. با توجه به اینکه باید یک کارت SD برای ذخیره سازی بخرید، یک ماوس و صفحه کلید اضافی پیدا کنید و بفهمید از چه سیستم عاملی استفاده کنید، نقاط ضعف بسیار بزرگ هستند. اوبونتو یا سیستم عامل Raspberry Pi به خوبی کار می‌کنند، اما با بسیاری از برنامه‌ها با مشکلات سازگاری مواجه می‌شوید که در دستگاه‌های Windows یا Mac نمی‌بینید. تمام آنچه گفته شد، اگر در حال ساختن یک دسکتاپ مجهز به Pi-powered به عنوان یک پروژه جانبی هستید، پس درست پیش بروید زیرا یافتن راه حل برای مشکلات می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.


6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

ORION PRODUCTION/Shutterstock ممکن است بابت خریدهای انجام شده از پیوندها کمیسیون دریافت کنیم. سگ ها برای یک هزار سال همراه همیشگی ما بوده اند. آنها در زمان های خوب و بد، جنگ های بی شمار،