مگ بلاگ

اینها سریعترین خودروهای جدید ساخته شده توسط هر برند بزرگ هستند

اینها سریعترین خودروهای جدید ساخته شده توسط هر برند بزرگ هستند

کادیلاک علیرغم اینکه یک خودروساز لوکس مشهور است، به لطف بخش V خود، خودروهایی با عملکرد بالا نیز تولید می کند. کادیلاک اولین مدل سری V خود را در سال 2004 با نام CTS-V معرفی کرد. در طول سال‌ها، مدل‌های قابل‌توجهی از سری V، از جمله گرند تورر XLR-V دو صندلی و کوپه و سدان ATS-V، اولین مدل‌های سری V با فناوری توربوشارژ، وجود داشته است.

در حال حاضر، پنج مدل کادیلاک V با کارایی بالا وجود دارد: CT4-V، CT4-V Blackwing، CT5-V، CT-5-V Blackwing، و Escalade V. سریع ترین مدل از این دسته، CT5-V Blackwing است. تاول 3.4 ثانیه سرعت 0-60 مایل در ساعت. زیر کاپوت آن یک موتور 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژ دستی با قدرت 668 اسب بخار و گشتاور 659 پوند فوت قرار دارد. قیمت شروع این همه قدرت 93495 دلار است. با این حال، می تواند به سرعت از 100000 دلار با گزینه ها فراتر رود.

کادیلاک V8 را با 10 سرعته اتوماتیک یا شش سرعته دستی جفت می کند. 10 سرعته شتاب سریع‌تری ارائه می‌دهد، در حالی که شش سرعته 3.6 ثانیه را مدیریت می‌کند. کادیلاک همچنین CT5-V بلک‌وینگ را با چندین ارتقاء عملکرد، از جمله لاستیک‌های میشلین پایلوت اسپورت 4S، ترمزهای با عملکرد بالا برمبو و کنترل سواری مغناطیسی تجهیز می‌کند.