مگ بلاگ

این پروژه سرگرم کننده Raspberry Pi شما را برای روزهای اولیه اپل نوستالژیک می کند

این پروژه سرگرم کننده Raspberry Pi شما را برای روزهای اولیه اپل نوستالژیک می کند

نمونه های زیادی از افرادی وجود دارد که یک مک قدیمی را با Raspberry Pi تجهیز می کنند. تصویری که در ویدیوی بالا از jaromaz در نظر گرفته شده است، به شما اجازه می دهد که یک صفحه LCD با یک Pi که در داخل پوسته Mac قدیمی قرار دارد نصب کنید. همه اجزای اصلی، از جمله صفحه نمایش، در این سناریو جایگزین می شوند. اگر صفحه نمایش خوب است، می توانید آن را ذخیره کنید، اما از منظر سازگاری، تعویض آن بسیار آسان تر است. با یک صفحه نمایش جدید وضوح بهتری خواهید داشت، اما باید با صفحه اصلی Mac که دارای منحنی نمایشگر CRT است، مقابله کنید. اگر به صفحه LCD مسطح تغییر دهید، یک قطعه پرینت سه بعدی این مشکل را برای شما برطرف می کند، اما این فقط در صورتی است که یک چاپگر سه بعدی در دسترس داشته باشید.

فراموش نکنید که نرم افزاری را برای سیستم عامل Mac مورد نظر خود بگیرید. Basilisk II یک گزینه محبوب برای Mac OS 7 و 8 است، اگر این همان چیزی است که شما می خواهید. وقتی این دستگاه نصب شد، یک دستگاه جدید خواهید داشت که نه تنها شبیه مکینتاش کلاسیک است، بلکه عملکردی شبیه به یک مکینتاش نیز دارد. برای جزئیات بیشتر، jaromaz کل ساخت را در GitHub تجزیه می کند.

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

فناوری که ماموریت آپولو را موفق کرد

بخشی از فناوری ماموریت آپولو 11 شامل ترانسپوندر S-Band طراحی شده توسط جنرال داینامیکس بود که نیل آرمسترانگ را با بیان این جمله اشتباه بیان کرد: «این یک قدم کوچک برای انسان است، یک جهش