مگ بلاگ

این 5 موتورسیکلت برای افرادی که کوتاه قدتر هستند مناسب هستند

این 5 موتورسیکلت برای افرادی که کوتاه قدتر هستند مناسب هستند

موتور سیکلت CSC SG250 یک گزینه مقرون به صرفه است. این دوچرخه سبک وزن و مقرون به صرفه ارزش قابل توجهی را ارائه می دهد و آن را به یک انتخاب عملی تبدیل می کند. CSC SG250 از یک موتور 229.5 سی سی تک سیلندر بهره می برد که 16.1 اسب بخار قدرت در 7000 دور در دقیقه و 13.5 فوت پوند گشتاور در 5500 دور در دقیقه تولید می کند. با یک گیربکس پنج سرعته، سیستم تعلیق دوشاخ تلسکوپی جلو، و شوک های مخزن پیگیبک با تعلیق عقب تنظیم شده پیش بار یقه، یک تجربه سواری راحت و همه کاره را فراهم می کند.

یکی از ویژگی های قابل توجه برای سواران کوتاه قد ارتفاع کم صندلی SG250 با اندازه 26 اینچ است. این ابعاد آن را برای افرادی با درزهای کوتاه‌تر قابل دسترسی می‌کند و امکان دسترسی راحت به زمین و تجربه سواری مطمئن‌تری را فراهم می‌کند. ارتفاع پایین صندلی کنترل و مانور پذیری را افزایش می دهد، که به ویژه برای سواران کوتاه قد مهم است.

با وجود مقرون به صرفه بودن، CSC SG250 طیف وسیعی از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهد، از جمله قاب مسابقه کافه‌ای با برخی قطعات ابتدایی که متناسب با قدرت و قیمت آن است. اگرچه ممکن است برای کروز بزرگراهی ساخته نشده باشد، اما به لطف پیشرانه و هندلینگ خود، در رفت و آمدهای شهری و دانشگاه عالی است. فاصله بین دو محور 50.8 اینچی و ساختار سبک دوچرخه دارای وزن مرطوب 273 پوندی است. سواران کوتاه قد از وزن قابل کنترل قدردانی خواهند کرد، که باعث می شود هنگام مانور دادن در سرعت های پایین تر یا در فضاهای تنگ، کنترل آن آسان تر شود. CSC SG250 2023 با قیمت 2500 دلار، یکی از مقرون به صرفه ترین موتورسیکلت های جدید در آمریکا است که آن را به گزینه ای جذاب برای سواران مقرون به صرفه تبدیل می کند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟