مگ بلاگ

بهترین نامزد MWC 2024: OnePlus Watch 2

بهترین نامزد MWC 2024: OnePlus Watch 2

OnePlus می تواند عمر باتری چشمگیر را از طریق کمی فریبکاری در مشخصات به دست آورد. OnePlus با استفاده از معماری دوگانه موتور داخلی که بر روی سیستم عامل Google Wear OS 4 اجرا می شود، چیپست های Snapdragon W5 و BES 2700 MCU Efficiency را قادر می سازد کارهای مختلفی را انجام دهند. اسنپدراگون بارهای کاری سختی مانند برنامه های Google را انجام می دهد، در حالی که BES 2700 کارهای ساده و پس زمینه را انجام می دهد. این باعث می‌شود تا پردازنده‌های سخت‌تر برنامه‌های پرقدرت‌تری را به خود اختصاص دهد، اما مهم‌تر از آن، این اطمینان را می‌دهد که ساعت در مواقعی که لازم نیست انرژی اضافی مصرف نمی‌کند.

وقتی زمان شارژ کردن ساعت شما فرا می رسد، باتری 500 میلی آمپر ساعتی را می توان در عرض 60 دقیقه از طریق شارژ سریع شارژ کرد. این باعث می‌شود زمانی که این ساعت روی مچ شما نیست، زمان از کار افتادگی زیادی نداشته باشد و جذابیت آن را بیشتر می‌کند. OnePlus می گوید پیکربندی رم 2 گیگابایتی و رام 32 گیگابایتی آن باعث می شود دستگاه شما همیشه بدون مشکل کار کند.

واچ 2 از 4 مارس مستقیماً از وان پلاس یا آمازون در دسترس خواهد بود. قیمت آن 299.99 دلار است، اما می‌توانید با معامله در هر ساعت هوشمند – صرف نظر از برند یا شرایط، – 50 دلار از قیمت آن کم کنید. این پیشنهاد فقط از طریق OnePlus.com در دسترس است.