مگ بلاگ

تعویض موتور LS توضیح داده شد (و چرا آنها بسیار محبوب هستند)

تعویض موتور LS توضیح داده شد (و چرا آنها بسیار محبوب هستند)

ما قبلاً چندین موتور از خانواده LS را در میان قابل اعتمادترین موتورهای GM که تا به حال ساخته شده است، و با دلیل موجه رتبه بندی کرده ایم. در کل، موتورهای LS ثابت کرده‌اند که کاملاً به شکل موجودی قابل اعتماد هستند، و ساختار محکم آنها همچنین به این معنی است که آنها قادر به ارتقاء قدرت قابل توجه با حداقل تغییرات هستند. این به نوبه خود به سازندگان با بودجه محدودتر آزادی بیشتری را برای افزایش توان خروجی بدون شکستن بانک می دهد.

در حالی که تقریباً هر موتور LS نقطه شروع قابل اعتمادی برای ارتقاء است، شایان ذکر است که تفاوت‌های کوچکی وجود دارد که انواع خاصی را برای سازندگانی که هدفشان خروجی‌های قدرت فوق‌العاده بالا هستند جذاب‌تر می‌کند. طراحی اصلی Gen III LS، که در سال 1997 عرضه شد، به طور خاص قابل اعتماد است، در حالی که طرح Gen IV که در سال 2005 معرفی شد، سیستم‌های جدیدی را به ارمغان آورد که نقاط خرابی بیشتری را اضافه کرد. در میان چیزهای دیگر، Gen IV دارای امکاناتی مانند زمان بندی متغیر سوپاپ ها و سیستم های مدیریت سوخت جدید بود. با این وجود، موتورهای جدیدتر از نظر دوام، شرط بسیار مطمئنی هستند.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،