مگ بلاگ

تنظیمات پین که می خواهید پس از به روز رسانی به اندروید 14 تغییر دهید

تنظیمات پین که می خواهید پس از به روز رسانی به اندروید 14 تغییر دهید

در حالی که اندروید 14 شامل به‌روزرسانی‌هایی بود که تجربه کاربر را در کل ارتقا می‌داد، امنیت تمرکز بزرگی بود. یکی از ویژگی‌هایی که گوگل برای بهبود امنیت پشت باز کردن قفل گوشی شما دنبال می‌کند، قابلیت باز کردن خودکار قفل در تمام پین‌هایی است که حداقل شش رقمی هستند.

مشکل؟ یک نشانه بصری وجود دارد که نشان می دهد زمانی که پین ​​شما شش رقمی است، نه شش رقمی و طولانی تر، دقیقاً شش رقمی است. با پین‌های کوتاه‌تر یا طولانی‌تر از شش، تلفن فلش معمولی «Enter» را نمایش می‌دهد که برای تأیید کد خود باید آن را بزنید. با یک پین شش رقمی، این پیکان ناپدید می‌شود، که به هر کسی که از بالای شانه شما جاسوسی می‌کند، به تعداد دقیق ارقام ورودی شما هشدار می‌دهد.

این به نظر یک نادیده گرفتن بزرگ از طرف تیم امنیتی Google است، زیرا هدف اصلی این است که به کسی در مورد مدت زمان پین شما یا اینکه پین ​​شما چه مقدار می‌تواند باشد، اشاره نکنید. در حالی که کاربرانی که به امنیت فکر می کنند احتمالاً در تنظیم پین شش رقمی خود هوشمندانه عمل می کنند، مصرف کنندگان معمولی تر ممکن است به دنبال رشته ای باشند که به راحتی می توان آن را به خاطر آورد: تولد شش رقمی هر کدام از دو شماره برای ماه، روز و سال.

بهتر است فقط این ویژگی را خاموش کنید، که خوشبختانه انجام آن آسان است. همانطور که پین ​​شش رقمی جدید خود را وارد می کنید، یک کادر انتخاب ظاهر می شود که به راحتی می توانید علامت آن را بردارید.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،