مگ بلاگ

جاروبرقی و کف شوی خود تمیز شونده با تشخیص هوشمند کثیفی

جاروبرقی و کف شوی خود تمیز شونده با تشخیص هوشمند کثیفی

در غرفه Tineco در CES 2024، این شرکت دو تا از جدیدترین محصولات خلاء خود را به نمایش گذاشت. Pure One Station و Switch S7. ایستگاه Pure One به‌عنوان پایه‌ای برای جاروبرقی عمل می‌کند، اگرچه به جای شارژ کردن باتری‌ها، فیلتر را تمیز می‌کند، تمام زباله‌ها را در یک قوطی بزرگ می‌ریزد و سر برس‌ها را تمیز می‌کند. به گفته Tineco، فقط باید هر 60 روز یک بار تخلیه شود، در حالی که فقط چند مورد از جاروبرقی های دیگر استفاده می شود.

Switch S7 شرکت Tineco در اصل یک سیستم خلاء ماژولار است. یک واحد موتور مرکزی وجود دارد که می‌توان آن را بین یک جاروبرقی معمولی برای گرد و غبار و کثیفی روی فرش یا یک قالیشویی مرطوب برای ریختن مایعات روی سطوح سخت تعویض کرد.

هر دو Pure One Station و Switch S7 از سنسور “iLoop” Tineco استفاده می کنند که می تواند میزان تمیز یا کثیف بودن کف را تشخیص دهد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google