مگ بلاگ

جوی استیک های جلوه هال چیست و آیا می توانند تجربه بازی شما را بهبود بخشند؟

جوی استیک های جلوه هال چیست و آیا می توانند تجربه بازی شما را بهبود بخشند؟

در حال حاضر، هیچ یک از بازیکنان اول بازی صحنه کنسول بازی، کنترلرهای خود را با جوی استیک های جلوه هال نمی سازند. به همین دلیل بود که چند سال پیش اگر می‌خواستید کنترلر شما دارای چوب افکت هال باشد، باید کل آن را جدا کرده و خودتان آن‌ها را نصب کنید، که هم خطرناک و هم زمان‌بر است. خوشبختانه، این دیگر تنها راه برای به دست آوردن استیک های جلوه هال نیست.

چندین تولید کننده کنترلر شخص ثالث در سال گذشته یا بیشتر، کنترل کننده هایی را با چوب جلوه هال داخلی عرضه کرده اند. کنترلرهای شخص ثالثی با این ویژگی برای اکثر کنسول ها و فریم ورک های اصلی، از جمله کنترلر Xbox GameSir، کنترلر Switch Pro Gulikit و کنترلر PlayStation TERIOS وجود دارد. متأسفانه تنها استثنا Switch Joy-Cons هستند، اگرچه گولیکیت هنوز هم افکت‌های مستقل هال را می‌فروشد که می‌توانند با کمی سرهم‌بندی در Joy-Cons پیاده‌سازی شوند.

امیدواریم که تولیدکنندگان بزرگ در آینده نزدیک شروع به پیاده‌سازی چوب افکت هال در طرح‌های پیش‌فرض خود کنند، اما تا آن زمان، گزینه‌های زیادی در دسترس هستند تا در نهایت شبح رانش چوب را از زندگی شما حذف کنند.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،