مگ بلاگ

در اینجا معنی آنها و نحوه عملکرد آنها آمده است

در اینجا معنی آنها و نحوه عملکرد آنها آمده است

می توانید موقعیت خود را در منظومه شمسی مجازی دوستتان در اپلیکیشن اسنپ چت بررسی کنید. ابتدا مطمئن شوید که اسنپ چت شما به روز است و یک اشتراک اسنپ چت پلاس معتبر دارید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

  1. برنامه اسنپ چت را باز کنید.
  2. از صفحه دوربین، انگشت خود را به سمت راست بکشید.
  3. بیت‌موجی دوست را در کنار اطلاعات پیام‌رسانی فشار دهید و نگه دارید. اگر دوست شما نزدیک به بالای لیست نیست یا ظاهر نمی شود، به او پیام دهید، زیرا ابتدا توسط جدیدترین سفارش داده شده است.
  4. روی View Friendship در زیر نام آنها در منوی کشویی تازه ظاهر شده ضربه بزنید.
  5. روی نشان «بهترین دوستان» یا «دوستان» با طرح طلایی زیر نام کاربری آنها ضربه بزنید.

اگر نشانی که در این صفحه می‌بینید “دوستان” است، شما یکی از هشت دوست برتر آنها هستید اما از آنها نیستید. این پاپ آپ آنها را به عنوان خورشید و شما را به عنوان سیاره نشان می دهد. اگر می‌گوید «بهترین دوستان»، هر دو یکی از هشت دوست صمیمی یکدیگر هستید. اگر هیچ یک از شما جایی در لیست های مربوطه خود نداشته باشید، نشان به هیچ وجه ظاهر نمی شود. به خاطر داشته باشید که اگر از صفحه دوست خود اسکرین شات بگیرید، حتی گرافیک Friend Solar System، ممکن است به آنها هشدار دهد.

می‌توانید با ارسال پیام‌ها و رسانه‌های بیشتری نسبت به سایر کاربران در لیست دوستان خود، شخصی را در منظومه شمسی خود به دست آورید. اگر می‌دانید دوست شما باید در لیست باشد، می‌توانید حافظه پنهان خود را پاک کنید یا بررسی کنید که آیا به طور تصادفی او را مسدود کرده‌اید تا به طور بالقوه مشکل را برطرف کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google