مگ بلاگ

در اینجا نحوه تماشای زنده آن آمده است

در اینجا نحوه تماشای زنده آن آمده است

فرودگر ماه اودیسه تلاش خواهد کرد در ساعت 5:30 بعد از ظهر امروز (22:30 به وقت گرینویچ) به وقت شرقی به زمین بنشیند، و شما می توانید همه این اتفاقات را از طریق پخش زنده یوتیوب ناسا تماشا کنید. Odysseus یک ماژول فرود 14 فوتی است که توسط Intuitive Machines در هیوستون، TX ساخته شده است. مقر Intuitive در تگزاس تنها در سه مایلی از مرکز فضایی جانسون ناسا واقع شده است و این شرکت در حال همکاری با آژانس فضایی برای کمک به برقراری مجدد حضور ایالات متحده در ماه است.

اودیسه از دیروز به دور ماه می چرخد ​​و دوازده محموله را که هر کدام برای انجام آزمایش های علمی خاص طراحی شده اند، به زمین خواهد نشست. شش پروژه ناسا و شش پروژه تجاری هستند. بیشتر آنها برای اندازه‌گیری یا عکس‌برداری برای جمع‌آوری اطلاعات برای ماموریت‌های آتی آرتمیس طراحی شده‌اند، اما Columbia Sportswear در حال آزمایش پارچه حفاظت حرارتی همه‌جانبه خود بر روی مخزن پیشران فرودگر است و هنرمند جف کونز یک مکعب شفاف حاوی 125 مجسمه فولادی از ماه ساخته است. ارج نهادن به برخی از بزرگترین دستاوردهای فرهنگی و تاریخی بشر.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،