مگ بلاگ

سرعت شارژر جدید دوج دیتونا چقدر است؟ 0-60 رسمی، جزئیات اسب بخار و گشتاور

سرعت شارژر جدید دوج دیتونا چقدر است؟  0-60 رسمی، جزئیات اسب بخار و گشتاور

0.3 ثانیه ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما در دنیای 0-60، ممکن است چندین دقیقه طول بکشد. Dodge Charger Daytona EV جدید قادر است زمان پرتاب 0-60 بهتری نسبت به Hellcat داشته باشد، حتی اگر اسب بخار کمتری داشته باشد. این شاهکار به صراحت انجام می شود زیرا یک خودروی الکتریکی است، نه با وجود ماهیت باتری آن.

موتور دوگانه آن می‌تواند فوراً به حداکثر گشتاور برسد و به لاستیک‌های دیتونا چهار چرخ متحرک کمک می‌کند بسیار سریع‌تر از چرخ‌محرک Hellcat به آسفالت بچسبند، زیرا به عنوان یک خودروی الکتریکی، گیربکس سنتی برای کار ندارد. از طریق برای تحویل برق. فقط روی پدال ضربه بزنید و (به معنای واقعی کلمه) به مسابقات می روید.

در حالی که می‌توانید بی‌ثمر و بی‌پایان درباره اینکه آیا یک خودروی الکتریکی می‌تواند یک «ماشین عضلانی» واقعی باشد یا خیر، بحث کنید، Dodge Charger Daytona 2024 مطمئناً ارقام عملکردی لازم برای حداقل بخشی از گفتگو را دارد.


6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

ORION PRODUCTION/Shutterstock ممکن است بابت خریدهای انجام شده از پیوندها کمیسیون دریافت کنیم. سگ ها برای یک هزار سال همراه همیشگی ما بوده اند. آنها در زمان های خوب و بد، جنگ های بی شمار،