مگ بلاگ

سه چرخ سرگرمی همراه با مصالحه است

سه چرخ سرگرمی همراه با مصالحه است

من Super 3 را از محل ذخیره‌سازی خودروی کلکسیونی وست‌ساید برداشتم، جایی که موتور کوچکی که پارس می‌کرد با غرش پژواک از روی دیوارهای بلوک‌های خاکستری پرید. بسیار خوب، مورگان، شاید این ترفند کوچک کمی جدی تر از حد انتظار شود. و موتور، به نظر می رسد، Super 3 را به یک شراکت تاریخی مهم با فورد باز می گرداند – در این مورد، یک موتور سه سیلندر 1.5 لیتری تنفس طبیعی که از Focus ST قرض گرفته شده است. این کارخانه جایگزین موتور V-twin سه چرخ قدیمی مورگان می شود، احتمالاً با توجه به قوانین آلایندگی یورو، زیرا در اینجا در ایالات متحده، یک موتور موتور سیکلت BMW ممکن است عملکرد بهتری داشته باشد.

با این حال، فورد تریپل 118 اسب بخار قدرت و 110 پوند فوت گشتاور را از طریق یک گیربکس پنج سرعته دستی که از سازنده دیگری، در این مورد از MX-5 میاتا، قرض گرفته شده است، تولید می کند. سپس یک کمربند تقویت شده با فیبر کربن نیرو را به تک چرخ عقب می فرستد. و اگر این آمار قدرت در دوران هایپرکارها و ریستومودهای 1000 اسب بخاری ضعیف به نظر می رسد، به خاطر داشته باشید که Super 3 با وزن 1400 پوندی وارد مبارزه می شود.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،