مگ بلاگ

سیتیزن دانشمندان قبل از انجام ناسا یک سیارک نزدیک به زمین را مشاهده کردند: در اینجا چگونه است

سیتیزن دانشمندان قبل از انجام ناسا یک سیارک نزدیک به زمین را مشاهده کردند: در اینجا چگونه است

سیارک 2023 TW به دلیل فاصله اش از زمین قابل توجه است: این سیارک در فاصله 375000 مایلی مدار زمین قرار می گیرد که به آن فاصله رهگیری مداری متوسط ​​می گویند، اما محققان به مردم اطمینان می دهند که هیچ شانسی برای برخورد با زمین وجود ندارد زیرا سیاره چنین نخواهد بود. در آن قسمت از مدارش که سیارک است. مدیر مرکز بررسی آسمان کاتالینا، کارسون فولز، توضیح داد: «متوسط ​​فاصله رهگیری مداری نشان می‌دهد که یک شی چقدر به مدار زمین نزدیک می‌شود. زمانی که سیارک به نقطه‌ای در مدارش نزدیک می‌شود، ممکن است زمین در نزدیکی سیارک نباشد.»

بنابراین این جسم خطری برای سیاره ما نخواهد داشت، اما به دلیل اندازه آن هنوز یک شی جالب برای مطالعه است. با عرض 164 فوت، از نظر اندازه شبیه به شهاب‌هایی است که در گذشته به زمین برخورد کرده‌اند، اما به اندازه‌ای بزرگ نیست که به عنوان یک جرم بالقوه خطرناک در نظر گرفته شود.

فولز می گوید: «برای اینکه یک شی به عنوان یک سیارک بالقوه خطرناک در نظر گرفته شود، هم فاصله و هم اندازه باید در نظر گرفته شود. “این سیارک نیاز فاصله را برآورده می کند، اما نیاز اندازه را برآورده نمی کند.” وقتی سیارک‌ها خیلی به زمین نزدیک می‌شوند، سیارک‌های کوچک‌تر تمایل دارند در جو زمین بسوزند، به همین دلیل است که فقط سیارک‌های بزرگ‌تر خطرناک در نظر گرفته می‌شوند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google