مگ بلاگ

سیستم ذخیره انرژی Bluetti EP900 پشتیبان قطع برق کل خانه را به ایالات متحده می آورد

سیستم ذخیره انرژی Bluetti EP900 پشتیبان قطع برق کل خانه را به ایالات متحده می آورد

حداکثر چهار باتری B500 را می توان به یک واحد EP900 متصل کرد، اما یک سیستم می تواند از دو واحد EP900 که پشت سر هم کار می کنند پشتیبانی کند. که ظرفیت کل را به 39 کیلووات ساعت افزایش می دهد. با مصرف متوسط ​​خانه در ایالات متحده 1.2 کیلووات در ساعت، سیستم Bluetti می تواند یک خانه را برای بیش از یک روز اداره کند. در همین حال، تمرکز استفاده بر روی وسایل ضروری مانند چراغ ها و گرمایش، آن را حتی طولانی تر می کند.

هر دو باتری EP900 و B500 که از یک پوسته آلومینیومی پوشیده شده اند، دارای استاندارد IP65 ضد آب و ضد گرد و غبار هستند. این بدان معناست که می‌توان آن‌ها را هم در داخل و هم در فضای باز نصب کرد، در حالی که طراحی مستقل، بر خلاف سیستم‌های رقیب دیواری، انعطاف‌پذیری موقعیت‌یابی را اضافه می‌کند. به لطف اتصال WiFi EP900، مالکان می توانند از راه دور وضعیت شارژ، دشارژ، سلامت باتری و سایر عوامل را از طریق برنامه تلفن هوشمند Bluetti، مستقیماً از طریق بلوتوث یا از هر نقطه ای از جهان کنترل کنند.

مانند سایر راه حل های اخیر بلوتی، B500 به جای لیتیوم یون، به باتری های لیتیوم آهن فسفات (LiFePO4) متکی است. این شرکت می‌گوید باتری‌های LiFePO4 عمر مفیدی دارند که 4 تا 6 برابر بیشتر از Li-Ion است، که یک نکته آشکار برای سیستم پشتیبان برق خانگی است. در همین حال، EP900 دارای 10 سال گارانتی است که طولانی ترین محصول بلوتی است.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google