مگ بلاگ

فناوری دوربین که برای مبتدیان یک هدر دادن کامل پول است

فناوری دوربین که برای مبتدیان یک هدر دادن کامل پول است

عکاسی اساساً فرآیند گرفتن نور و ذخیره آن به شکل قابل تکرار است. اکثر تنظیمات در هر دوربین معینی حول محور میزان نوری است که در هر لحظه به سنسور دوربین راه پیدا می کند. عکاسان حرفه‌ای و استودیویی از تجهیزات فلاش زیادی استفاده می‌کنند تا تنظیمات نوری دقیقی را که می‌خواهند ایجاد کنند، اما دستگاه‌های فلاش خارجی برای بسیاری از عکاسان می‌توانند قطعات بزرگ، گران قیمت و غیرضروری باشند.

دوربین ها، چه دیجیتال و چه فیلم، اساساً با گرفتن و ضبط نور کار می کنند. تسلط بر این جنبه از عکاسی موضوعی است که می تواند (و می کند) هزاران کتاب در زمینه عکاسی را پر کند. با این حال، حقیقت این است که یک عکاس تنها با نور طبیعی موجود همراه با فلاش داخلی دوربین خود می تواند نتایج باورنکردنی به دست آورد.

دستگاه‌های فلاش خارجی خالی از لطف نیستند – آنها گزینه‌هایی را در استودیوهای خود به عکاسان متوسط ​​و پیشرفته ارائه می‌دهند، اما معمولاً بزرگ، ناهموار و شکننده هستند و اکثر عکاسان را بدون دردسر اضافی خوشحال می‌کنند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google