مگ بلاگ

مانیتور ضربان قلب اپل واچ چقدر دقیق است؟

مانیتور ضربان قلب اپل واچ چقدر دقیق است؟

تعدادی دستگاه در بازار وجود دارد که می تواند ضربان قلب کاربر را اندازه گیری کند. یکی از برندهای قابل توجه در ردیابی تناسب اندام Fitbit است. کاربرانی که به دنبال دقیق ترین سنسور ضربان قلب برای یک پوشیدنی مبتنی بر مچ هستند، ممکن است به سمت Fitbit گرایش پیدا کنند، نه تنها به دلیل توجه آن به سلامت شخصی، بلکه به دلیل قیمت آن. با این حال، یک مطالعه در سال 2018 که توسط انجمن ریتم قلب ارائه شد، به یافته‌هایی اشاره کرد که کاملاً برعکس را نشان می‌داد.

این مطالعه نتایج Apple Watch Series 2، Samsung Galaxy Gear S3 و Fitbit Charge 2 را در بین 51 بیمار با سابقه تاکی کاردی فوق بطنی حمله ای (PSVT) یا ریتم غیر طبیعی قلب مقایسه کرد. بیماران به‌طور تصادفی دو دستگاه از سه دستگاه را که روی هر مچ می‌بستند، تقسیم شدند، و قرائت‌ها در ابتدا و در طول دوره‌های PSVT بالا ثبت شد.

پس از این مطالعه، محققان دریافتند که هم اپل واچ سری 2 و هم سامسونگ گلکسی گیر اس 3 ضربان قلب 100 درصدی را در 10 ضربه در دقیقه به دست می آورند. از سوی دیگر، Fitbit تنها 88 درصد به دست آورد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google