مگ بلاگ

مدیران اخراجی توییتر به دنبال میلیون ها نفر از ایلان ماسک شکایت کردند

مدیران اخراجی توییتر به دنبال میلیون ها نفر از ایلان ماسک شکایت کردند

برای کسانی که به خاطر ندارند، خرید توییتر توسط ماسک کمی آشفته بود. ماسک پس از پیشنهاد اولیه‌اش، که به‌طور گسترده‌ای تصور می‌شود به‌طور چشمگیری ارزش پلتفرم را بیش از حد ارزیابی می‌کند، تلاش کرد تا معامله توییتر را از بین ببرد. سپس مدیران این شرکت بر مولتی میلیاردر فشار قانونی وارد کردند تا پیشنهاد خود را دنبال کند تا اینکه در نهایت یک چهره درمورد او ظاهر شد و با خرید توییتر به قیمت اصلی خود موافقت کرد. او سپس بسیاری از همان مدیرانی را که شرکت را تحت فشار قرار دادند تا ماسک را بخرد، با ادعای سهل انگاری فاحش و سوء رفتار عمدی اخراج کرد.

به گفته WSJ، مدیران اخراجی توییتر می گویند که این اتهامات هیچ ارزشی ندارد و آنها اکنون مجموعاً از ماسک برای بیش از 128 میلیون دلار شکایت کرده اند. این مقاله به این گروه اشاره می کند که ادعا می کند: “این کتاب بازی ماسک است: برای نگه داشتن پولی که به دیگران بدهکار است و آنها را مجبور به شکایت از او می کند. ماسک حتی در صورت شکست می تواند تاخیر، دردسر و هزینه را به دیگران تحمیل کند که قادر به انجام آن نیستند. استطاعت آن را فراهم کند.”

این افراد استدلال کرده اند که هیچ یک از دلایل ارائه شده توسط ماسک قابل پشتیبانی نیست و اخراج مدیران بدون قطع قرارداد آنها سابقه بدی ایجاد می کند، زیرا بدون قطع همکاری، معمولاً دلیلی برای ماندن آنها در طول انتقالی که احتمالاً به پایان می رسد وجود ندارد. خاتمه دادن.


تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

Samsung Galaxy A55 5G دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی (6.4 اینچی با احتساب گوشه های گرد) Super AMOLED، با نرخ رفرش 120 هرتز و وضوح +FHD است. این پردازنده از یک پردازنده هشت هسته ای