مگ بلاگ

مناردز تخت کامیون شما را با این لوازم جانبی پوشانده است

مناردز تخت کامیون شما را با این لوازم جانبی پوشانده است

حمل اشیاء در تخت احتمالاً ابزار اصلی کامیون شما خواهد بود، اما اگر نمی خواهید نگران شل شدن و پرواز چیزی نباشید، اگر قبلاً ندارید یک توری برای بار می خواهید. یک پوشش کامیون شبکه باربری Rightline Gear 54.95 دلار از Menards هزینه دارد، اما هر چیزی را که در بستر کامیون خود جابجا می کنید ایمن نگه می دارد.

این برای همه اندازه‌های کامیون‌ها، خواه کامپکت، سایز متوسط ​​یا فول سایز، مناسب است، بنابراین جای نگرانی در مورد آن وجود ندارد. در حالی که با استفاده از سیم‌های بانجی، از همان نوع محافظت برخوردار می‌شوید، روش کار این توری به این صورت است که یک برزنت ضد آب همراه با خرید دریافت می‌کنید که با سیم‌های بانجی محکم می‌شود. این تضمین می کند که نه تنها محموله شما در حین رانندگی از کامیون شما خارج نمی شود، بلکه از عوامل محافظتی نیز برخوردار خواهید بود.

چنین توری های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما اگر چیزی می خواهید که در برابر آب و هوا نیز محافظت کند، این انتخاب خوبی است. زمانی که از آن استفاده نمی کنید، می توانید به راحتی آن را تا کنید و زیر صندلی نگهداری کنید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google