مگ بلاگ

نحوه برنامه ریزی یک پیام متنی در اندروید

نحوه برنامه ریزی یک پیام متنی در اندروید

اگر می خواهید یک پیام متنی یا RCS را در اندروید برنامه ریزی کنید، بهترین شرط بندی شما از طریق Google Messages خواهد بود. این برنامه پیش‌فرض پیام‌رسانی متنی در بسیاری از دستگاه‌های اندرویدی است و در صورتی که گوشی شما آن را از قبل نصب نکرده باشد، از طریق Play Store در دسترس اکثر کاربران قرار می‌گیرد. برای برنامه‌ریزی یک پیام متنی یا چت RCS در Google Messages، این مراحل را دنبال کنید:

  1. مکالمه ای را که می خواهید برای آن پیامی برنامه ریزی کنید باز کنید.
  2. پیام خود را طبق معمول در قسمت متن تایپ کنید.
  3. نماد ارسال را نگه دارید (که به شکل یک هواپیمای کاغذی تا شده است).
  4. منویی ظاهر می‌شود که در آن می‌توانید از فهرستی از زمان‌های از پیش تعیین‌شده برای ارسال پیام انتخاب کنید – صبح، بعدازظهر یا عصر روز بعد. همچنین گزینه ای برای انتخاب تاریخ و زمان سفارشی وجود دارد. اگر از پیش تنظیمات انتخاب کنید، پیام بلافاصله برنامه ریزی می شود. در غیر این صورت، روی «انتخاب تاریخ و زمان» ضربه بزنید، سپس به مرحله بعد بروید.
  5. در تقویمی که ظاهر می شود، تاریخی را که می خواهید پیام خود را در آن ارسال کنید، انتخاب کنید.
  6. روی «بعدی» ضربه بزنید.
  7. از منوی ساعتی که ظاهر می شود، زمانی را که می خواهید پیام ارسال شود انتخاب کنید.
  8. “بعدی” را فشار دهید.
  9. منو تاریخ و ساعتی را که برای ارسال پیام خود انتخاب کرده اید نشان می دهد. برای تأیید و زمان‌بندی متن، روی «ذخیره» ضربه بزنید.

اگر می‌خواهید پیام را قبل از ارسال لغو کنید، می‌توانید قبل از آن در هر زمانی به مکالمه بازگردید و روی «X» کوچک کنار زمان ارسال برنامه‌ریزی‌شده بالای خود پیام ضربه بزنید. این روش برای ارسال پیام‌های خودکار در گوشی‌های سامسونگ گلکسی و همچنین سایر دستگاه‌های اندرویدی از Google، Xiaomi، Vivo، Oppo، OnePlus، Nothing، Motorola و غیره کار می‌کند.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google