مگ بلاگ

نحوه برنامه ریزی یک کنترل از راه دور جهانی جنرال الکتریک (حتی بدون کد)

نحوه برنامه ریزی یک کنترل از راه دور جهانی جنرال الکتریک (حتی بدون کد)

اتصال ریموت یونیورسال جنرال الکتریک به یک دستگاه یک فرآیند ساده و جهانی در بین تمامی مدل های راه دور است اگر کد دستگاه را بدانید. اولین گام برای تعیین مکان کد این است که کد فروشنده ای را که در زیر محفظه باتری کنترل از راه دور شما یافت می شود، یادداشت کنید. این یک کد سه کاراکتری است که با CL و سپس یک عدد شروع می شود. با در دست داشتن آن، می توانید کد دستگاه خود را در فهرست کدهای کنترلر خود یا با جستجو در پایگاه داده آنلاین مانند صفحه Universalremotereviews پیدا کنید. کد در زیر کد سازنده و فروشنده کنترل کننده دستگاه شما فهرست می شود. ممکن است چندین کد وجود داشته باشد، بنابراین همه کدهایی را که برای دستگاه خود پیدا می کنید یادداشت کنید. وقتی همه چیز را دارید، در اینجا نحوه ادامه دادن آمده است.

  1. دکمه Setup را روی کنترلر نگه دارید تا چراغ نشانگر قرمز روشن شود، سپس رها کنید.
  2. دکمه دستگاه را روی کنترلر مربوط به دستگاهی که می خواهید متصل کنید پیدا کنید. گزینه های تلویزیون، CBL، DVD و AUX خواهند بود. دکمه مورد نیاز خود را فشار دهید تا چراغ قرمز یک بار چشمک بزند.
  3. کد چهار رقمی دستگاه خود را با استفاده از صفحه شماره روی کنترل از راه دور وارد کنید.

بررسی کنید که آیا دستگاه به درستی تنظیم شده است یا خیر. اگر اینطور نیست، در صورت وجود چندین کد، فرآیند را با استفاده از یکی از کدهای دیگر لیست شده برای دستگاهتان تکرار کنید.


تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

Samsung Galaxy A55 5G دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی (6.4 اینچی با احتساب گوشه های گرد) Super AMOLED، با نرخ رفرش 120 هرتز و وضوح +FHD است. این پردازنده از یک پردازنده هشت هسته ای