مگ بلاگ

هر آنچه باید درباره اپ استور اپل بدانید در سال 2024 تغییر می کند

هر آنچه باید درباره اپ استور اپل بدانید در سال 2024 تغییر می کند

برای مدت طولانی، اپل خدمات استریم بازی مانند Project xCloud مایکروسافت (که اکنون با نام Xbox Cloud Gaming شناخته می شود) را ممنوع کرده است و اخیراً Google Stadia را تعطیل کرده است. تنش ها پس از تعلیق حساب توسعه دهنده اپیک گیمز توسط اپل در اوایل مارس 2024 ادامه یافت.

در اقدامی مشابه به فروشگاه‌های برنامه شخص ثالث، اپل اکنون به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌ها را با مجموعه‌ای از بازی‌ها ارسال کنند نه اینکه کاربران را مجبور به دانلود برنامه‌ها به صورت جداگانه، طبق دستورالعمل DMA کنند، با این تفاوت که این گزینه برای کاربران در سراسر جهان و نه فقط در دسترس خواهد بود. در اتحادیه اروپا این روش بسیار ساده‌تر از آنچه قبلاً مورد نیاز بود (به عنوان مثال، دسترسی به Xbox Cloud Gaming از طریق سافاری) ارائه می‌کند و به گیمرها آزادی ای را می‌دهد که آرزوی آن را داشتند.

همه برنامه‌های پخش بازی باید طبق دستورالعمل‌های بررسی App Store توسط اپل تأیید شوند. این شامل رده‌بندی سنی برنامه میزبان می‌شود، که باید با بالاترین رتبه‌بندی سنی بازی برنامه مطابقت داشته باشد. علاوه بر این بیانیه، اپل همچنین اجازه خرید درون برنامه ای را برای ویژگی های خاص برنامه مانند چت بات ها، مینی بازی ها و پلاگین ها اعلام کرد.


حذف نویز فعال چگونه کار می کند؟

حذف نویز فعال چگونه کار می کند؟

نحوه شنیدن موسیقی یا هر نوع صدا از طریق امواج صوتی ایجاد شده توسط ارتعاشات در هوا است. این ارتعاشات باعث می شود که ذرات موجود در محیط حرکت کنند که سپس توسط مغز ما

سیر تکاملی فولکس واگن پاسات

سیر تکاملی فولکس واگن پاسات

در سال 2005، B5 Passat بازنشسته شد و راه را برای B6 Passat کاملاً جدید در سال 2006 باز کرد. به نظر می رسد فولکس واگن واقعاً نمی تواند تصمیم خود را در مورد پلت