مگ بلاگ

پهپادی که می تواند عملیات نیروی هوایی را متحول کند

پهپادی که می تواند عملیات نیروی هوایی را متحول کند

وظیفه اصلی Skyborg این است که با وسایل نقلیه سرنشین دار همراه با انسان پرواز کند و اسکن های شبانه روزی از یک درگیری جنگی در حال انجام را ارائه دهد. Skyborg با استفاده از دوربین‌ها و حسگرهای تقویت‌شده توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی، خوراک ثابتی از اطلاعات را ارائه می‌کند تا تصویری بهتر از یک میدان نبرد هوایی در حین باز شدن ارائه دهد. این فقط یک چیز جزئی تصادفی نیست، هر چند- هوش مصنوعی Skyborg که با پارامترهای تعیین شده توسط اپراتورهایش برنامه ریزی شده است، به نقاط مورد علاقه در مجاورت خود توجه می کند، خواه آنها به وسایل نقلیه دشمن نزدیک می شوند، وسایل نقلیه ناشناخته، موانع یا متحدان در مضیقه هستند. با کمک چشم هوشیار اسکای‌بورگ، خلبان‌ها دیدی تئوری نه تنها از همه چیز در اطراف هواپیماهایشان، بلکه به نکات مهمی که باید از آنها اجتناب کنند یا به آنها عمل کنند، خواهند داشت.

این فناوری نه تنها به خودی خود یک مزیت ارزشمند را ارائه می دهد، بلکه سابقه ای چشمگیر برای پیشرفت فناوری نیروی هوایی ایجاد می کند. با نظارت “اسکایبورگ پیشتاز”، تیمی از AFRL و پرسنل مرکز مدیریت چرخه حیات نیروی هوایی، سازندگان و توسعه دهندگان فناوری نظامی جدید وارد عرصه شده و چارچوب Skyborg را ایجاد می کنند. با بخش سخت توسعه پلتفرم که قبلاً انجام شده است، این توسعه دهندگان می توانند کشتی های بدون سرنشین جدیدتر و بهتری را سریعتر و ارزان تر ایجاد کنند و مانع ورود به صنعت را کاهش دهند و از روند مداوم تحقیق و توسعه اطمینان حاصل کنند.

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

اپل تأیید کرد که دولت‌ها از اعلان‌های فشاری آیفون و اندروید برای جاسوسی از کاربران استفاده می‌کنند

در نامه وایدن می‌گوید: «در برخی موارد، ممکن است محتوای رمزگذاری‌نشده را نیز دریافت کنند، که می‌تواند از مشتقات باطن برنامه گرفته تا متن واقعی نمایش داده‌شده به کاربر در اعلان‌های برنامه را شامل شود.

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

نحوه ارسال پیام صوتی به جای متن در آیفون

اگر یک پیام صوتی را در آیفون خود دریافت کنید، یک اعلان پیام دریافت خواهید کرد، همان چیزی که برای یک پیام متنی معمولی دریافت می کنید. وقتی مکالمه را در برنامه پیام‌ها باز می‌کنید،

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

در اینجا نحوه امتحان کردن آن آمده است

گوگل Gemini، جدیدترین مدل هوش مصنوعی این غول فناوری را برای عموم عرضه کرد. گوگل این نسخه را قوی ترین مدل خود می نامد. این شرکت می‌گوید جمینی چه برای تصویر، چه صدا یا ویدئو