مگ بلاگ

پورشه پانامرا E-Hybrid 2025 در جاده و شارژر سریعتر است

پورشه پانامرا E-Hybrid 2025 در جاده و شارژر سریعتر است

به گفته پورشه، پانامرا E-Hybrid دارای یک باتری 25.9 کیلووات ساعتی است و شارژر AC 11 کیلوواتی آن به آن اجازه می‌دهد ظرف دو ساعت و نیم شارژ شود. به علاوه، حالت درایو E-Hold پانامرا به راننده اجازه می دهد تا شارژ باتری را حفظ کند، در حالی که حالت E-Charge موتور گازی را پیکربندی می کند تا باتری آنبورد را با سرعت بالاتر از 34 مایل در ساعت شارژ کند.

در قسمت هندلینگ، پانامرا به صورت استاندارد با مدیریت تعلیق فعال پورشه عرضه می‌شود که از معماری الکتریکی 400 ولتی برای تامین انرژی یک پمپ هیدرولیک برای تقویت سیستم تعلیق بادی در حین رانندگی استفاده می‌کند. چرخ‌های 19 اینچی استاندارد پانامرا 4 E-Hybrid و چرخ‌های 20 اینچی با پانامرا 4S E-Hybrid عرضه می‌شوند، اما می‌توانند به صورت اختیاری به چرخ‌های 21 اینچی و سیستم ترمز سرامیکی کربنی 10 پیستونی خنده‌دار مجهز شوند.

پورشه می گوید هر دو پورشه پانامرا 4 E-Hybrid 2025 با قیمت 115500 دلار و پورشه پانامرا 4S E-Hybrid 2025 با قیمت 126800 دلار در پایان ماه آینده نمایندگی های پورشه را برق خواهند زد.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،