مگ بلاگ

چرا فورد تولید F-150 لایتنینگ را کاهش می دهد؟

چرا فورد تولید F-150 لایتنینگ را کاهش می دهد؟

فورد اظهار داشت که انتظار دارند فروش جهانی در سال 2024 ادامه یابد، هرچند کمتر از آنچه در ابتدا پیش‌بینی کرده بودند. به همین دلیل، فورد قصد دارد تولید کامیون برقی خود را کاهش دهد. از اول آوریل، Rouge Electric Vehicle Center – کارخانه میشیگان که F-150 Lightning را می سازد – از دو شیفت تولید به یک شیفت تغییر خواهد کرد.

فورد به طور مستقیم به میزان برنامه ریزی برای کاهش تولید F-150 Lightning اشاره نکرد. با این حال، حرکت مرکز خودروهای الکتریکی Rogue از دو شیفت به یک شیفت نشان می دهد که تولید نیز شاهد کاهش تقریباً 50 درصدی خواهد بود. از سوی دیگر، فورد اعلام کرد که آنها ظرفیت افزایش تولید کامیون های F-150 گازسوز و هیبریدی را برای حفظ تعادل و برآورده کردن خواسته های مشتریان دارند.

گزارش های دیگر همچنین نشان می دهد که فورد در حال آماده شدن است تا تعداد F-150 Lightning تولیدی خود را در سال 2024 به نصف کاهش دهد. طبق CNBC، برنامه اولیه فورد تولید 3200 F-150 Lightning در هفته بود. با این حال، تعداد تولید به 1600 دستگاه در یک هفته کاهش می یابد.

این در حالی است که فورد برای پاسخگویی به تقاضاهای بالای مشتریان سختی داشت، تا جایی که مجبور شد سفارشات جدید را در سال 2023 به طور موقت متوقف کند. اوضاع پس از دو تعطیلی جداگانه تولید در فوریه و ژوئن 2023 بدتر شد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google