مگ بلاگ

چه چیزی باعث شد مسابقه پیست هندی به بخش مهمی از تاریخ موتورسیکلت تبدیل شود

چه چیزی باعث شد مسابقه پیست هندی به بخش مهمی از تاریخ موتورسیکلت تبدیل شود

شرکتی که در سال 1897 توسط جورج هندی به‌عنوان شرکت تولیدی هندی تأسیس شد، اولین موتورسیکلت‌های خود را در سال 1901 تولید کرد. اولین پیشنهاد این شرکت در آن سال یک مدل جاده‌ای با موتور تک سیلندر 1.75 اسب بخاری بود. اولین هندی موفقیت آمیز بود و دوچرخه ها به سرعت در گردش بودند. با این حال، این یک عارضه جانبی جالب داشت: هنگامی که مسابقات پیست تخته در سال 1908 به صحنه آمد، بسیاری از سوارکاران از سرخپوستان ساخته شده در جاده خود در مسابقات استفاده کردند، البته با برخی تغییرات سریع.

در سال‌های بعد، هندی برای تطبیق بهتر با محبوبیت جدید خود به عنوان یک برند پیست تخته، شروع به آزمایش مفاهیم جدید موتورسیکلت کرد که با در نظر گرفتن مسابقه طراحی شده بودند. این شرکت حتی موتوردروم خود را در زادگاهش اسپرینگفیلد، ماساچوست، هم برای اهداف آزمایشی و هم برای خودنمایی ساخت. در سال 1912، این آزمایش ها نتیجه داد، زیرا اولین مسابقه پیست هندی تخته ای به پایان رسید.


تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

Samsung Galaxy A55 5G دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی (6.4 اینچی با احتساب گوشه های گرد) Super AMOLED، با نرخ رفرش 120 هرتز و وضوح +FHD است. این پردازنده از یک پردازنده هشت هسته ای