مگ بلاگ

چگونه از iMessage در رایانه شخصی خود استفاده کنیم؟

چگونه از iMessage در رایانه شخصی خود استفاده کنیم؟

برای دسترسی به پیام‌های آیفون خود در رایانه شخصی ویندوزی، گوشی هوشمند باید دارای iOS 14 یا نسخه جدیدتر باشد. در بخش محاسبات، مطمئن شوید که رایانه شخصی شما از ویندوز 11 استفاده می کند. در مرکز این برنامه، برنامه Phone Link قرار دارد که می توانید آن را در رایانه شخصی خود از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید. با این حال، در دستگاه های ویندوز 11، این برنامه اکنون از قبل نصب شده است. شایان ذکر است که اپلیکیشن Phone Link مدتی است که عرضه شده است، اما پشتیبانی از iOS تنها سال گذشته برای آیفون ها ارائه شد. همچنین، به خاطر داشته باشید که همگام‌سازی پیام با رایانه شخصی ویندوزی فقط برای آیفون‌ها در دسترس است و با iPad، تلفن همراه یا غیره، کار نمی‌کند.

اکنون، دو راه برای انجام فرآیند همگام سازی پیام وجود دارد. می توانید انتخاب کنید که برنامه همراه Link to Windows را در iPhone خود بارگیری کنید. اگر نمی‌خواهید درگیر کردن یک برنامه دیگر در این ترکیب مشکل داشته باشید، یک جفت کردن بلوتوث ساده بین آیفون و رایانه شخصی ویندوزی شما نیز کار را انجام می‌دهد. همچنین، به خاطر داشته باشید که برخی از ویژگی های پیام رسانی در دسترس نیستند. به عنوان مثال، تکرار فعلی Phone Link از پیام‌های iPhone که حاوی تصاویر یا ویدیو هستند پشتیبانی نمی‌کند. علاوه بر این، در حال حاضر هیچ پشتیبانی از پیام های گروهی وجود ندارد.


تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

Samsung Galaxy A55 5G دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی (6.4 اینچی با احتساب گوشه های گرد) Super AMOLED، با نرخ رفرش 120 هرتز و وضوح +FHD است. این پردازنده از یک پردازنده هشت هسته ای