مگ بلاگ

چگونه بازی هایی را که نمی خواهید دیگران در استیم ببینند پنهان کنید

چگونه بازی هایی را که نمی خواهید دیگران در استیم ببینند پنهان کنید

خصوصی کردن یک بازی Steam کاری را انجام می دهد که بسیاری تصور می کنند پنهان کردن بازی انجام شده است. این بازی را از لیست کتابخانه شما حذف نمی کند، اما باعث می شود که هیچ کس نتواند آن را بدون توجه به زمان بازی شما ببیند که مالک آن هستید یا بازی کنید. این برای بازی هایی که می خواهید از آن لذت ببرید، اما نمی خواهید کسی بداند که دارید بازی می کنید، عالی است. و شما می توانید آن را تنها با چند مرحله ساده انجام دهید.

در اینجا نحوه خصوصی سازی بازی ها در Steam آورده شده است:

  1. Steam را باز کنید.
  2. روی Steam در گوشه سمت چپ بالا و سپس تنظیمات کلیک کنید.
  3. به صفحه Interface بروید و در بخش «Client Beta Participation»، «Steam Beta Update» را انتخاب کنید. در حال حاضر، برای استفاده از بازی های خصوصی باید در نسخه بتای Steam Client باشید.
  4. Steam را مجددا راه اندازی کنید. اگر قبلاً در نسخه بتا نبوده اید، باید منتظر بمانید تا مشتری به روز شود.
  5. پس از راه اندازی مجدد، روی Library کلیک کنید و بازی(هایی) را که می خواهید خصوصی کنید انتخاب کنید.
  6. روی بازی موجود در کتابخانه خود کلیک راست کرده و منوی Manage را باز کنید.
  7. روی “علامت گذاری به عنوان خصوصی” کلیک کنید.

همچنین می‌توانید هنگام خرید بازی‌ها را به‌عنوان خصوصی علامت‌گذاری کنید. هنگامی که یک بازی را به سبد خرید خود اضافه می کنید، یک منوی پاپ آپ ظاهر می شود که اضافه شدن آن را تأیید می کند. در زیر بازی، یک منوی کشویی می بینید که می گوید “برای حساب من”. روی منو کلیک کنید و گزینه “برای حساب کاربری من: خصوصی” را انتخاب کنید و می توانید به خرید خصوصی بازی ادامه دهید.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

5 راه برای دانلود فیلم در اندروید

فیلم‌هایی که از طریق YouTube کرایه یا خریداری می‌شوند نیز تا زمانی که به همان حساب وارد شده باشید، می‌توانند از Google TV نیز دسترسی داشته باشند. اما در حالی که ممکن است چنین باشد،

آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google