مگ بلاگ

چگونه دستگاه Roku خود را به یک قاب عکس دیجیتال تبدیل کنیم

چگونه دستگاه Roku خود را به یک قاب عکس دیجیتال تبدیل کنیم

هر کسی که یک حساب Roku رایگان دارد می‌تواند از ویژگی Photo Streams این پلتفرم در تلویزیون هوشمند خود استفاده کند. قبل از اینکه بتوانید، ابتدا باید یک جریان عکس ایجاد کنید. برای انجام این کار از طریق کامپیوتر مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. یک تب جدید مرورگر وب باز کنید و به photostreams.roku.com بروید.
 2. اگر هنوز وارد حساب Roku خود نشده اید، وارد شوید.
 3. اگر این اولین بار است که روی “شروع به کار” کلیک کنید. برای شروع استفاده از سرویس، ممکن است لازم باشد ایمیل خود را تأیید کنید.
 4. روی “ایجاد یک جریان عکس جدید” کلیک کنید.
 5. انتخاب کنید که آیا می خواهید عکس ها را از رایانه خود آپلود کنید یا ترجیح می دهید حساب Google Photos خود را متصل کنید.
 6. از دستورالعمل های روی صفحه پیروی کنید.
 7. عکس‌ها را با کشیدن و رها کردن آن‌ها در کادر آپلود یا با کلیک بر روی دکمه «آپلود عکس‌ها» آپلود کنید.

همچنین، می‌توانید از برنامه تلفن همراه Roku برای قرار دادن اولین جریان عکس Roku خود با استفاده از تصاویر ذخیره شده در تلفن خود استفاده کنید:

 1. برنامه Roku را اجرا کنید و در صورت لزوم وارد شوید.
 2. روی نماد کاربر در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 3. روی جریان عکس ضربه بزنید.
 4. روی New Stream ضربه بزنید.
 5. روی Add Photos ضربه بزنید.

توجه داشته باشید که برای افزودن عکس ها باید با فرمت JPEG، PNG، WebP یا HEIC باشند. هنگامی که جریان عکس جدید عکس‌هایی در خود داشت، می‌توانید کارهایی مانند تغییر نام مجموعه یا به اشتراک گذاشتن آن با دوستان و خانواده‌تان که دستگاه‌های Roku را نیز دارند، انجام دهید. هرکسی که پیوند را با او به اشتراک می‌گذارید می‌تواند از پخش جریانی عکس شما در تلویزیون خود لذت ببرد یا حتی عکس‌های خود را به اشتراک بگذارد.

امتیاز شما به این نوشته چند است؟
آماده خارج از جاده، اگر هستید

آماده خارج از جاده، اگر هستید

این سرگرمی اطلاعاتی بر روی یک صفحه نمایش لمسی قابل توجه 13.4 اینچی، با پشتیبانی بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto، به‌علاوه یک پد شارژ بی‌سیم تلفن در کنسول مرکزی ارائه می‌شود. دسترسی به Google