مگ بلاگ

چگونه صدای فراگیر خانه خود را برای بهترین تجربه تنظیم کنید

چگونه صدای فراگیر خانه خود را برای بهترین تجربه تنظیم کنید

هنگامی که ما به دریافت بهترین تجربه صوتی از سیستم فراگیر خانگی فکر می کنیم، بلندگوها اولین چیزهایی هستند که به ذهنمان خطور می کند. در حالی که بلندگوها مهم هستند، آکوستیک اتاق شما می تواند تجربه صوتی شما را ایجاد کند یا خراب کند. این به این دلیل است که پس از خروج صدا از بلندگو، بیشتر صدایی که در اتاق می شنویم منعکس می شود – صدایی که از دیوارها، سقف ها و کف ها منعکس می شود. امواج ایستاده، افزایش بیس و اکو فلاتر رایج ترین مسائل صوتی هستند که می توانند کیفیت صدا را مخدوش کنند.

تحت کنترل گرفتن صدای بازتابی می‌تواند از مخدوش شدن شفافیت و جزئیات چیزی که به آن گوش می‌دهیم جلوگیری کند. اینجاست که درمان‌های آکوستیک مانند پانل‌های پخش، تله‌های باس و پانل‌های آکوستیک وارد می‌شوند. این درمان‌ها می‌توانند به مدیریت بازتاب‌ها کمک کنند، و به صدای سیستم صوتی فراگیر شما اجازه می‌دهند همانطور که مد نظر دارید به گوش شما برسد، و یک گوش‌دادن فراگیرتر و واقعی‌تر ایجاد می‌کند. تجربه. آنها همچنین صداهای خارجی را مسدود می کنند و تضمین می کنند که می توانید هر زمزمه و جلوه صوتی را بدون دخالت خارجی بشنوید.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،