مگ بلاگ

چگونه یک عکس را در آیفون خود معکوس کنیم

چگونه یک عکس را در آیفون خود معکوس کنیم

علاوه بر ذخیره تصاویر شما، برنامه Photo که از قبل روی آیفون‌ها نصب شده است، یک ابزار ویرایش فوق‌العاده قدرتمند است. می‌توانید تصاویر را برش دهید، فیلترها را اعمال کنید، تنظیمات نوردهی و روشنایی آن‌ها را تغییر دهید، آنها را بچرخانید، قرمزی چشم‌ها را حذف کنید و موارد دیگر. با این حال، ممکن است متوجه شده باشید که وقتی برنامه Photos را اجرا می‌کنید، تصویری را باز می‌کنید و روی دکمه ویرایش در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه می‌زنید، هیچ گزینه «Invert» ظاهر نمی‌شود.

می‌توانید رنگ‌های آیفون خود را با رفتن به Settings > Accessibility > Display & Text Size و سوئیچ کنار Classic Invert تغییر دهید. از آنجایی که با فعال کردن Classic Invert، تصاویر شما وارونه نشان داده می‌شوند، می‌توانید از آن عکس بگیرید. آسان به نظر می رسد، درست است؟ متأسفانه، به محض غیرفعال کردن Classic Invert، تصاویر به شکل اصلی خود باز خواهند گشت. در نهایت، این بدان معنی است که تنها راهی که می توانید یک تصویر را در آیفون خود معکوس کنید، استفاده از یک برنامه شخص ثالث است.


حذف نویز فعال چگونه کار می کند؟

حذف نویز فعال چگونه کار می کند؟

نحوه شنیدن موسیقی یا هر نوع صدا از طریق امواج صوتی ایجاد شده توسط ارتعاشات در هوا است. این ارتعاشات باعث می شود که ذرات موجود در محیط حرکت کنند که سپس توسط مغز ما