مگ بلاگ

کدام خودروسازان از شبکه شارژ IONNA پشتیبانی می کنند (و آیا می توانم تسلا خود را به برق وصل کنم؟)

کدام خودروسازان از شبکه شارژ IONNA پشتیبانی می کنند (و آیا می توانم تسلا خود را به برق وصل کنم؟)

طبق گزارشات، IONNA قصد دارد تا پایان سال 2025 حداقل 5000 محل شارژ را در 20 کشور جهان راه اندازی کند. اکنون، نام تسلا در معادله یا حداقل در مواد مطبوعاتی وجود ندارد، اما این برند و خودروی الکتریکی آن اساساً بخشی از آن هستند. این اعلامیه به دلیل فناوری شارژ ذاتی است. بنابراین، این ماشین‌های تسلا را کجا می‌گذارد؟ کنسرسیوم می گوید: «شبکه شارژ IONNA برای تمام خودروهای الکتریکی با اتصالات NACS یا CCS قابل دسترسی خواهد بود. به لطف سازگاری NACS، خودروهای تسلا از نظر تئوری می توانند به شبکه IONNA دسترسی داشته باشند، حتی اگر به نظر نمی رسد تسلا از نظر مالی در این پروژه مشارکت داشته باشد.

تا آنجایی که از نامش بر می آید، کارشناسان حدس می زنند که IONNA برداشتی از شبکه شارژر Ionity در اروپا است، که احتمالاً IONNA مخفف “Ion America North” یا کوتاه شده برای Ion NA است. جدای از معمای نامگذاری، به نظر می رسد که IONNA صرفاً بر ایجاد یک شبکه گسترده متمرکز نیست. در عوض، کنسرسیوم همچنین امکاناتی مانند «سرویس بهداشتی، خدمات غذا، و عملیات خرده‌فروشی در نزدیکی یا در همان مجتمع، یکپارچه‌سازی دیجیتال و مکان‌های جذاب» را نوید می‌دهد. اگر آشنا به نظر می رسد، خوب، به این دلیل است که IONNA همان فرمول مرسدس بنز را دنبال می کند. مرکز شارژ مرسدس بنز همچنین موارد زیبایی مانند سرویس های بهداشتی، ماشین های خودکار، قسمت های نشیمن، سایه بان آب و هوا، نزدیکی به مکان های Buc-ee و البته تجربه شارژ فوق العاده سریع را به نمایش می گذارد.


6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

ORION PRODUCTION/Shutterstock ممکن است بابت خریدهای انجام شده از پیوندها کمیسیون دریافت کنیم. سگ ها برای یک هزار سال همراه همیشگی ما بوده اند. آنها در زمان های خوب و بد، جنگ های بی شمار،