مگ بلاگ

یک دوربین پیشرفته در زیر یک نمای بیرونی قدیمی پنهان می شود

از نظر پورت‌ها، USB-C برای داده و شارژ، و همچنین جک‌های میکروفون و هدفون جداگانه، به‌علاوه یک پورت mini-HDMI دریافت می‌کنید. این یک انتخاب معقول است و تمام چیزی است که اکثر مردم همیشه به آن نیاز دارند. دوربین یک کارت SD می گیرد که ما در واقع از آن استقبال می کنیم زیرا مقرون به صرفه تر است و یافتن آن آسان تر از فضای ذخیره سازی پیشرفته تر است.

متأسفانه روکش های پورت جانبی از پلاستیک نرمی ساخته شده اند که به هیچ وجه دوام ندارند و نگران این هستیم که به سرعت فرسوده شوند. ما این مشکل را با مواد مشابه در گذشته در Nikon Z6 و Nikon Z9 تجربه کرده‌ایم، جایی که تمایل به تاب برداشتن دارد. با این حال، کاورهای درگاه Zf از نظر طراحی شبیه به Z6 و Z9 نیستند، بنابراین زمان مشخص خواهد کرد، اما ما انتظار داریم تا یک یا دو سال دیگر آنها را تعویض کنیم.

یکی دیگر از ایرادات ما در مورد کیفیت ساخت این است که پد جهت و دکمه های اطراف در پشت دوربین کمی مات هستند. آنها به هیچ وجه بد نیستند، اما در کالیبر فوق العاده بالایی مانند بقیه دوربین ها نیستند. با این حال، به طور کلی، Zf به طرز خیره کننده ای خوش ساخت است.

برنامه Snapbridge نیکون یک راه عالی برای به روز رسانی دوربین، دانلود عکس ها و کنترل از راه دور Zf است. این یک نرم افزار کاربردی و ساده است.

تفاوت های بزرگ چیست؟

تفاوت های بزرگ چیست؟

از نظر کیفیت کلی ویدیو، GoPro Hero 11 و 12 کمابیش یکسان هستند و هر دو قادر به فیلمبرداری 5.3k 60 فریم بر ثانیه هستند. هر دو دستگاه دارای سه میکروفون داخلی با پشتیبانی اضافی