مگ بلاگ

10 ابزار جدید ماکیتا در انتظار پروژه بعدی شما

10 ابزار جدید ماکیتا در انتظار پروژه بعدی شما

یک میکسر ممکن است ابزاری به نظر برسد که اکثر افرادی که انجام می‌دهند به آن نیازی ندارند. مطمئناً از برخی جهات اینطور است، زیرا بسیاری از افراد مجبور نیستند سیمان خود را در خانه مخلوط کنند و در کارهای عجیب و غریب در اطراف خانه کار کنند. اما آنها ابزارهایی هستند که می توانند برای کسانی که سازنده حرفه ای نیستند مفید باشند، زیرا میکسرها همچنین می توانند برای تولید گچ و سایر موادی که یک کارگر معمولی ممکن است با آنها در تماس باشد استفاده شود.

کیت میکسر ½ اینچی بدون برس XGT® Max 40 ولتی مجهز به شماره گیری سرعت متغیر و سیستم چرخ دنده دو سرعته است که می تواند از صفر تا 500 دور در دقیقه حرکت کند. با موتور 40 ولتی خود، میکسر برای کارهای سنگین که شامل همه چیز از بتن تا ملات است، اما در پروژه های کوچکتر با سرعت کم نیز به طور موثر کار می کند. هنگام استفاده از میکسر، گزینه استفاده از قفل ماشه وجود دارد تا مجبور نباشید آن را نگه دارید. پایین و یک دستگیره ارگونومیک برای مبارزه با خستگی.

برای آرامش بیشتر، میکسر همچنین دارای یک پوشش محافظ است که از باتری و ماشه در برابر هرگونه پاشیده شدن محافظت می کند، به این معنی که مواد خورنده نمی توانند آسیب جدی وارد کنند – این علاوه بر فناوری محافظت شدید است. به جلوگیری از تجمع گرد و غبار و آلودگی در داخل ابزار کمک می کند. کیت کامل – شامل باتری، شارژر سریع، و یک کلید چاک برای تغییر پد میکس – با قیمت 699 دلار در دسترس است.


صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟  در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گلکسی سامسونگ سیاه و سفید به نظر می رسد؟ در اینجا نحوه برگرداندن آن به حالت عادی آورده شده است

صفحه نمایش گوشی های بزرگتر می تواند برای چشم شما مضر باشد، به همین دلیل است که ویژگی هایی مانند حالت خاکستری در گوشی های هوشمند معرفی شده است. هنگامی که این حالت فعال باشد،