مگ بلاگ

10 مورد از مهم ترین گوشی های اندرویدی که تا به حال عرضه شده اند

10 مورد از مهم ترین گوشی های اندرویدی که تا به حال عرضه شده اند

در روزهای اولیه تلفن های همراه، تلفن های تاشو دارای سبکی بودند. به نظر می رسید هر فردی که ملاقات می کنید سبک کاملاً متفاوتی از تلفن دارد و تلفن هایی مانند Razr یا Sidekick بر حیاط مدرسه حکومت می کردند. اما پس از آن، گوشی‌های هوشمند آمدند، و ناگهان، گوشی تقریباً همه شروع به یکسان کرد: فقط یک صفحه‌نمایش صاف و مستطیلی. تا زمانی که سامسونگ با گلکسی فولد داستان های علمی تخیلی را زنده کرد.

Galaxy Fold شبیه چیزی از یک فیلم علمی تخیلی بود. این اولین گوشی هوشمند تاشوی بود که شما، یک مصرف کننده معمولی روزمره، می توانستید بخرید. در نگاه اول، این گوشی مانند یک گوشی هوشمند معمولی به نظر می‌رسید، البته کمی ضخیم‌تر، اما پس از آن می‌توانید آن را باز کنید تا یک صفحه نمایش لمسی با شکوه و عریض داشته باشید. این نوعی نوآوری عجیب و غریب است که به تلفن های همراه اصلی بازمی گردد، اما کاربردی بودن را با عامل جذاب بسیار مهم ترکیب می کند.

با این حال، گلکسی فولد اصلی چند درد در حال رشد داشت. این دستگاه دارای یک چین و چروک قابل توجه در قسمت داخلی گوشی بود که به یک ایراد ظاهری تبدیل شد. این مشکل بعداً با تغییراتی با چین‌های اریب‌شده که عمر صفحه‌نمایش را افزایش می‌داد، برطرف شد، اما اولین تکرار به سادگی آنقدرها بادوام نبود، و با توجه به قیمت بالا، یک نقص آشکار بود.

علی‌رغم این مشکلات اولیه، گلکسی فولد به ما نشان داد که تلفن‌ها نیازی به پیروی از یک رویکرد یکسان ندارند. دنیایی را باز کرد که در آن گوشی های هوشمند می توانستند دوباره شیک و متفاوت باشند.