مگ بلاگ

12 مورد از قابل اعتمادترین موتورهای V8 ساخته شده تا کنون

12 مورد از قابل اعتمادترین موتورهای V8 ساخته شده تا کنون

یک موتور V8 سوپاپ سقفی جدید از شورولت در سال 1955 با حجم 265 اینچ مکعب عرضه شد و تا اواسط دهه 1990 بدون تغییر، میلیون ها خودرو و کامیون را به قدرت رساند. به طور گسترده ای به عنوان شورلت بلوک کوچک شناخته شد. هسته اصلی توسعه آن سادگی با تولید کم هزینه بود. موتور جدید تولید کارآمد را با طراحی ساده ترکیب می‌کرد و از کمترین قطعات استفاده می‌کرد تا موتوری جمع‌وجور و سبک را ایجاد کند که ثابت کند قوی و قابل اعتماد است. جابه‌جایی‌ها از 265 تا 400 اینچ مکعب در طول تولید متغیر بود و Small Block برای نسل‌ها مورد علاقه مسابقات اتومبیلرانی و هات‌رودرها بوده است. به دلیل طراحی ساده آن، تعمیر ارزان و آسان است، اما زمانی که به خوبی نگهداری شود، اغلب لازم نیست. علاوه بر این، میلیون‌ها وسیله نقلیه، از جمله همه چیز، از کوروت و کامارو گرفته تا پیکاپ و استیشن واگن را نیرو می‌دهد.

به عنوان شاهدی بر قابلیت اطمینان و دوام طولانی مدت یک شورلت بلوک کوچک، آقایی از کاتاوبا، ویسکانسین یک شورلت سیلورادو 1991 داشت که بیش از یک میلیون مایل بود. این اتفاق در سال 2008 رخ داد و با گزارش‌هایی که از بسیاری از رسانه‌های خبری برجسته از جمله NPR منتشر شد، خبرساز شد. اگرچه او گیربکس، پمپ آب، دینام و پمپ فرمان را تعویض کرده بود، اما موتور اصلی هرگز برای چیزی شکسته نشد. او همچنین یک برنامه تعمیر و نگهداری دقیق و دقیق داشت. چهار سال بعد، او در یک مصاحبه تلفنی گفت که مایل ها به 1289882 رسیده است. این کامیون نشان می‌دهد که یک شورت بلوک کوچک چقدر می‌تواند با نگهداری سخت‌گیرانه کار کند.


تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

تفاوت بین Samsung Galaxy A54 و A55 چیست؟

Samsung Galaxy A55 5G دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی (6.4 اینچی با احتساب گوشه های گرد) Super AMOLED، با نرخ رفرش 120 هرتز و وضوح +FHD است. این پردازنده از یک پردازنده هشت هسته ای