مگ بلاگ

5 ابزار ماکیتا مفید برای ساخت کابینت های سفارشی

5 ابزار ماکیتا مفید برای ساخت کابینت های سفارشی

داشتن یک اره قابل حمل در برخی پروژه ها خوب است، اما غلبه بر ارزشی که یک اره چرخدار می تواند ارائه دهد دشوار است. میتر اره مرکب ماکیتا با قیمت 399 دلار در Home Depot موجود است و این باعث می شود روند ساخت کابینت شما بسیار سریعتر انجام شود. این اره می تواند برش های زاویه دار – 15 درجه، 22.5 درجه، 31.6 درجه، 45 درجه راست یا چپ، و 0 درجه ایجاد کند – بنابراین شما آزادی زیادی برای ایجاد و شکل دادن به چیزها دقیقاً همانطور که می خواهید دارید.

میتر اره مرکب ماکیتا دارای امتیاز 4.8/5 در وب سایت Home Depot است، بنابراین اگر بتوانید برای آن استفاده کنید، این گزینه خوبی است. برچسب قیمت 399 دلاری آن را به یکی از گران‌ترین ابزارهای فهرست تبدیل می‌کند و توجیه آن برای یک پروژه تک‌تک‌میز دشوار است. اگر در حال برنامه ریزی برای پرداختن به کارهای چوبی بیشتری هستید، این می تواند اره ای باشد که در درازمدت هزینه های خود را پرداخت می کند. غلبه بر دقت ارائه شده در اینجا دشوار است زیرا با وجود اینکه قابل حمل نیست، بسیار بیشتر از یک اره مدور معمولی است.


6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

6 لوازم جانبی ماشین برای صاحبان سگ

ORION PRODUCTION/Shutterstock ممکن است بابت خریدهای انجام شده از پیوندها کمیسیون دریافت کنیم. سگ ها برای یک هزار سال همراه همیشگی ما بوده اند. آنها در زمان های خوب و بد، جنگ های بی شمار،